Evlilik Sitesi

İnstagram Sevgili Bulma Sayfaları – Ücretsiz Arkadaşlık İlanları

[ad_1]

Leyla ben merhaba öncelikle nasılsınız diye sormak isterim Umarım iyisinizdir beni sorarsanız iyi sayılırım. İnstagram Sevgili Bulma Sayfaları diye yazdım bu sayfayı buldum. Bu sayfaya ilan vermek istedim Genel olarak İnstagram’da takılıyorum kendime ait bir sayfam var yazının sonunda unutmazsam linkini paylaşabilirim yada ilanıma cevap verenlere yollayabilirim belki beni görmek istersiniz İnstagram’da fotoğraflarım var görmek isterseniz ilanıma cevap yazın.

İnstagram Dul Bayanlar Grubu

28 yaşımda dul bir bayanım erken yaşta evlilik geçirdim ama evliliğim çok kısa sürdü mantık evliliği yapalım dedik olmadı sonuç olarak ayrıldık. Hiç çocuğum yok aslen Trabzonluyum ama İzmir’de yaşıyorum. İzmir Bornova da yaşıyorum yalnız yaşıyorum çalışan bir bayanım yalnızlık çok zor bir durum uzun süredir kimseyle sevgili olmadım çok teklifler aldım ama ben seçici bir bayanım ufak tefek şeylerde çok kızıyorum napayım engel olamıyorum kendime hassas ve sinirli bir kişiliğe sahibim. Ben beni sevecek aşık olacak ve aşık olabileceğim birini arıyorum.

Sinirli bir kişiliğe sahip olduğum kadar cana yakın bir insanım insanlar ile sohbet etmeyi tanışmayı severim cana yakın bir bayan olduğumu düşünüyorum. Maddi bir sıkıntım yok ama manevi sıkıntım bazen çok oluyor yalnız bir bayanım insan bazen derdini paylaşacak sevincini anlatacak bir arkadaşa ihtiyaç duyuyor. aslında arkadaş çevrem var ama aşık olduğun bir insan çok farklı aşk güzel bir duygu iyisi ile kötüsü ile güzel bir duygu bence insanın hayatındaki en önemli şey olabilir aşk.

Samimi biriyim ama bazı durumlarda seçici olabilirim özellikle bir erkek ile gönül bağı kuracaksam çok seçici olurum malum ben zaten bir defa evlendim ikinci şansımı iyi değerlendirmem icap eder. o yüzden sevgili bulma konusunda seçici olmam gerekiyor şimdiden söyleyeyim.

Niyeti Ciddi Olan Erkek Arkadaş Arıyorum

Benim niyetim ciddi seviyeli bir ilişki arayışındayım bu konuda acele etmek istemiyorum ikinci şansımı iyi değerlendirmek istiyorum zamanında kalbim çok kırıldı aşk nedir unuttum ama o aşkı yeniden yeşillendirecek bir erkek arkadaş bulabilirim ümidi ile buraya ilan bırakıyorum. Başta da söylediğim gibi niyetim çok ciddi şuan için buraya telefon numarası bırakmak istemiyorum bana hak vereceğinizi düşünüyorum sizler ilanıma cevap yazarsanız Numaranızı bırakabilirsiniz. geri dönüş yaparım. 28 ila 30 yaş arasında işi gücü olan düzenli bir hayatı olan daha önce evlenmemiş bir bey efendi ile tanışmak istiyorum. şimdilik iyi günler dilerim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu