Evlilik Sitesi

İlk Görüşme

İlk Görüşme, Evlilik ve arkadaş bulma sitemizde İlk Görüşme gibi kıymetli konuyu ele aldık.. Yazımızın detay bölümünde İlk Görüşme ile alakalı tüm ince ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

İlk Görüşme

İlk görüşmede kesinlikle faydası olacak tavsiyeler.

Biri ile tanışmak, bunun size uygun biri olması, doğru insanı bulmaya çalışırken yanlış insanlarla iletişimde bulunmak bunlar hepsi zorlu bir süreci içerir. Kimi insana hayal kırıklığı yaşatır hatta vazgeçmeyi bile aklınıza getirtebilir. Bu süreci sizin için kolay olmasını sağlayacak hatta olası poblemlerin önceden önüne geçmenizi sağlayacak bazı hayat kurtarıcı önerilerimiz var. Merak ettiniz değil mi ? Gelin okurken bunun yanı sıra kendi içimizde tartışalım.

Partnerlik sitelerini, evlilik sitelerini derken o siteden bu siteyi bu siteden o siteyi kafanızda belirsizliklerle ziyaret edersiniz. Sonuç olarak uzun süreli hatta evliliğe uzanan uzun ömürlü bir ilişkinin arayışı içerisindesiniz. Peki bu durumun olasılığını artıracak neler yapmanız gerekir veya neler uygulayabilirsiniz ? Öncelikle sizinle ortak paydada buluşabilen profillere yazabilirsiniz. Ama bunu sakın yapmayın çünkü bunun için çok erken. En doğrusu bu profilleri favorilerinize eklemek olur. Ortak payda mühim zira partnerinizle benzer özellikleriniz sağlıklı bir iletişim ardından ise bağ kurmanıza fayda sağlayacaktır. Ciddi ve İslami bir evlilik sitesi olan hayatarkadasim.net‘da çevrim içi olarak evlenen mutlu çiftlerin hikayelerini okuyabilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz profillerin favorilerine eklediği profilleri kontrol etmeniz birinin nasıl bir ilişki veya amacının olduğunu anlamanıza yarar sağlar. Varsayalım ki bir profili kendiniz için onayladınız. İletişime geçerken kendinizi doğru sözcüklerle tanıtmaya dikkat edin ve diğer mühim olan şeyse bir ilişkide ne istediğini sorun. Bu sorunun cevabı eğer sizin için uygunsa buzları eritmeye başlayabilirsiniz demektir. Sohbet keyifli istediğiniz gibi ilerledi randevu mu vereceksiniz ? Bu noktada randevu vereceğiniz yer emin olun çok önem arz eder. İlk görüşmede ilk kez belirleyeceğiniz yer kalıcı bir izlenim oluşturması için düşündüğünüz en iyi yer olmalıdır. Manevi, eğitici yahut dini bir faaliyette birlikte zaman geçirme düşüncesinin tatminiyeti artırabileceği olasılığının yüksek olduğunu aktarabiliriz. Zira dinsel uyumluluk maneviyatının olduğunu gösterir ve aldatma olasılığını en minimuma indirecektir. Gönül isterdi ki yok edecektir diyelim. Lakin bildiğiniz gibi bu hayatta her şey oluyor ve hiçbir şey için asla asla deme diye bir söz var. Konumuza gelirsek evet şimdi buzları daha da kırmaya başladınız. Mutlu ve uzun ömürlü bir ilişki için her şeyden mühimsi dürüst ve net olun emin olun bu size kaybettirse bile sizin için hayırlısını yaşamanıza zemin olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu