Evlilik Sitesi

Iğdır Olgun Bayanlar Numarası – Ziyid.net Ücretsiz Arkadaş Bulma Sitesi

[ad_1]

Gülden ben. Iğdır olgun bayanlar ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Onun için buradayım aslında. Her neyse yaşım 40. Bayağı büyük değil mi? Ama yok yüzümü gördüğünüz zaman şaşırırsınız siz. Çünkü ben çok bakımlıyım ve güzelim ayıptır söylemesi. Ha bunu neden söylüyorum, bazı insanlar çok ön yargılı. Yaş ilerleyince sanıyorlar güzellik de gidiyor. Açık söyleyeyim, stressiz yaşayanlar, kendine bakan bayanlar hep güzeldir unutmayın. Iğdır olgun bayanlar da aynı şekilde. Hele ben zaten çok düşkünüm güzelliğime.

Günler hızlı geçiyor be arkadaşlar. Görünen köy kılavuz istemez tabi ama beni görenler evlilik peşinde oluyor genelde. Ama kaldıramam zaten bir evlilik geçirdim ben haliyle kendimle ilgili kararlar aldım. Sadece arkadaş kalmak istiyorum. Güzel, anlayışlı ve hoş sohbeti olan erkek arkadaşlar mesaj atabilir. Mesaja yanıt verirken numaramı da atacağım merak etmeyin siz.

Iğdır Olgun Bayanlar İlanı

Dostlar bazı konularda prensiplerim var. Mesela erkek arkadaşım kibar olacak. Öyle kaba konuşmayacak benimle. Bir de saygı en önemlisi haberiniz olsun. Saygısız erkeklere merhaba bile demem. Ama şans veririm merak etmesin kimse. Duygularımla hareket ederim ama hislerim de önemlidir. Mantıklı bir süreç yaşamak istiyorum anlatabildim umarım.

Prensiplerim arasında güven de var. Güvensiz erkek bana göre samimi değildir. Karakter de önemli. İşte bu kadar. Gördüğünüz üzere çok da şey beklemiyorum ben insanlardan. Saysın, sevsin bana yeter. Günden güne yaşlanıyoruz be var ya canım sıkılıyor. O yüzden insanlar bana güzel gözle bakarken güzel sohbet etsin istiyorum. Umarım kendimi tanıtabildim size. Gelsin bakalım mesajlar şimdi. Devamı güzel olacaktır adım gibi eminim. Ben ufaktan gidiyorum o zaman mesajlarınız gelsin de bakalım artık değil mi?