Evlilik Sitesi

Iğdır Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

[ad_1]

Güzide ben selamlar kocaman. Iğdır erkek arkadaş arayan bayanlar için bana yazmanız yeterli. Yaşım 26 ve yalnızım, şaşırdınız mı? Bence şaşırmayın. Aklıma yatan biri olmadı hayatımda hiç. Öyle sohbet falan ettik ama yok ya baktım olmuyor, yürümüyor ve güvenemiyorum. Biraz alttan alsam aslında her şey güzel olacak da tek bir hata görünce affedemiyorum. Yalnız biraz değiştim işte haydi şanslısınız sevinin artık. Görüyorum ki insanları kırmamak ve anlamak lazım. Ben kırıcı değilim ama önceden anlamıyordum. İşte kız arkadaşı var bana yazmış, şimdi bunu nasıl anlayayım ama? Lakin bekar ve kız arkadaşınız da yoksa buyurun mesaj atın da arkadaş olalım.

Iğdır erkek arkadaş arayan bayanlar hususunda çok mesaj aldım geçen sene. Numaramı nerden buluyorlarsa artık değiştim zaten. Şimdi sadece buradan yazacak olanlarla muhatap olacağım. İlanın sonuna gelmeden kriterlerimi de yazayım bari.

Iğdır Erkek Arkadaş Arayan Bekar Bayanlar

Erkek arkadaş arayanlar hemen evlilik hazırlığı yapmaz korkmayın. Çünkü bazı erkekler evlilikten kaçıyor gördüğüm kadarıyla. Çevremde kanka dediklerim de var mesela 3 yıldır sevgilisi var ama evlenmekten korkuyor. Bana böylesi lazım değil beyler. Arkadaş olurken aynı zamanda yoldaş olacak, sevgili olacak, dost olacak. Böyleleri kaldı mı bilmiyorum gerçekten. Eğer kaldıysa kaçırmak da istemem.

Arkadaşlar görüşürüz o halde mesajlarınızı atın. Ha gitmeden bir şey daha aktarayım ben. Gündüzleri çalışıyorum ama akşamları bir yalnızlık çöküyor var ya anlatamam size. Diyorum ki ah bir arkadaşım olsa da yazışsak, telefonda görüntülü konuşsak fena mı olur ya. Olmaz tabi ama rica ediyorum çok da bekletmeyin beni. Git gide daralıyorum ya sevgilim, arkadaşım olmadan yaşayacağım gibi oluyor of yine daraldım mesajlarınızı bekliyorum.