Evlilik Sitesi

Iğdır Dul Bayanlar Cep Telefonu

[ad_1]

Hayırlı günler olsun. Iğdır dul bayanlar konusunda arayış içinde olanlar için buradayım. Dul bayanım ve arkadaş arıyorum. Yaşım 36. Evet biraz erken dul kaldık çok da önemli değil ama merak ettiğiniz sorular var ise mesaj atarak öğrenebilirsiniz. Ben numaramı vermekten yanayım zaten. Öyle chat sitesi gibi kullanmam burayı. Yaşım itibariyle yeteri kadar olgun olduğumu da düşünüyorum. O halde Iğdır’da dul bayan arıyorum diyenler kendini biraz şanslı hissetsin.

Arkadaşlar ben evlilik peşinde değilim sadece kendime uygun bir arkadaş arayışındayım. Belki olur belki de olmaz ama hiçbir şey belli olmaz şu hayatta. Çok arkadaşım oldu, sevgilim oldu, evlilik teklifi eden de oldu ama bilemedim, düşünemedim ve tartamadım insanları. Biraz kafamı dinledim açıkçası. Şimdi bakıyorum da tam zamanı yeni bir arkadaşlığın. Kaderci değilim ben, ince eleyip sık dokurum işte.

Iğdır Dul Bayanlar Numarası

Iğdır dul bayanlar genel olarak bana benzer yani benim gibi düşünür. Olması gereken de bu zaten. Düşünsenize hiç tanımadığınız biriyle evlenir misiniz? Bu hatayı kimse yapmaz. Arkadaşlık da böyle. Kıskanç değilim, güzelim, bakımlıyım, erişkinim ve daha fazlası. Ama hak edemeyenlerin sayısı da çok görüyorum bunu. Geçen bir arkadaşlık teklifi aldım düşüneyim dedim. Düşündürmeye fırsat kalmadan kıskançlığa başladı. Olduğu gibi bitirdim numaramı da değiştirdim. Ay gelemem böyle şeylere ben tamam mı canlar?

Dul bayan arkadaş bulmak kolay görünse de emin olun öyle değil. Tamam beni buldunuz şimdi arkadaş olacağız falan. Ya sonrası? Getirebilecek misiniz devamını? Güzel bir kadını kıskanmadan durabilecek misiniz göreceğiz işte. Ben gidiyorum işlerim var. Burası hep açık arkadaşlar bildirim sesiyle mesaj geldiği anlaşılıyor sanırım. Hemen numaramı veririm ona göre yol çizeriz.