Bayan Arkadaş Bul

hanife hanımla tanış

hanife hanımla tanış, evlilik sitemizde hanife hanımla tanış başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… hanife hanımla tanış başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

hanife hanımla tanış

51Oy Ver.

İyi günler. Hanife benim adım. Yaşlı bayanlar olarak mı adlandırılacağım bilmiyorum ama yaşım 39. bir bayanım. Kendime yaşlı denilmesinden hiç ama hiç hoşlanmam. Bundan dolayı de bireylerin nasıl baktığına değil ne dediğini önemserim. Arkadaş arayan yaşlı kadınlar içinde olduğum için buradan bir biçimde kendimle alakalı bilgiler sunmayı uygun gördüm.

Yaşlı bayan arkadaş bulmak zor mu? Bence değil. Yani yaşadığınız yere göre değişir bu. Bilin isterim ki ben sohbet etmeye bayılırım. Bunun dışında kendine bi hayli fazla bakan bir kadınım. Yaşlı değilim kendime göre ama bu hususta bana farklı biçimde ulaşanlar da oluyor. Bunun dışında yaşlı bayanlar olarak dostlarımı da motive edebiliyorum. Hepsi her gün bana neden arkadaşımın olmadığını soruyor. Olmak zorunda mı sizce? 3-4 senedir dyaşıyorum ama öyle yalnızlık gibi bir sorunum olmadı açık konuşayım. Son 3 ay hariç.

hanife hanımla tanış 2

Erkek arayan yaşlı bayanlar buradan arkadaşlık ilanı yayınlamaya başlamış. Benim eksiğim ne acaba diye düşünerek kendimi bir anda burada buldum. Günümüzdeki aşklardan artık usandık yani. Tanımadan etmeden hemen sevgili olmak ne kadar doğru bilemem ama benimle tanışmak isteyenlerle hemen iletişim kurabilirim. Güveniyorum insanlara. Bundan dolayı de telefon numaramı vermekten çekinmem arkadaşlar sorun yok yani.

Asıl mesele ne biliyor musunuz? Kendini prens sanan beyefendilerin gerçek prenseslere ilgi göstermemesi. Ben bu husustan çok yakınıyorum. Yani karşınızda şu an güzel ve bakımlı bir kadın var. ve güzel işte anlayın. Yapmanız gerekeni de biliyorsunuz. Azıcık etkileyici bir tanışma mesajı göndermek. Daha sonra ben telefon numaramı sizlerle paylaşacağımı söylemek isterim. Dediğim gibi insanlara güvenim çok o hususta sorun yaşamayız fakat bir süre arkadaş olarak kalalım da daha iyi tanıyalım birbirimizi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu