Sohbet

Hangi Sohbet Sitesi? Ankara Balâ ilçemizin den Gelen Bay Bay

[ad_1]

Merhaba Arkadaşlar ite Sohbet Sitesi En eğlenceli Mekan da Deniliyor Şuan Böyle bir Platform da Gözde olduk Telefon ile Tablet ile eviniz deki Bilgisayar ve Leptop ile Bedava Sohbet imkanı.

Geçen de Ankaralı bir Arkadaş Chat de nasıl kız Tavlanır diye sormuştu Buradan Ona cevap vereceğim Bir insanın Senden Hoş olmasını istiyorsan Etkileyici Sözler yazman gerekir.

coollogo com 180125437

Evet Arkadaşlar Bu gün ün bir özelliği var Bu gün 2022 yılının ilk günü ve ve bu yıl da ki ilk yazım nasip den öte köy yok değil mi?

Bu yılda Huzur bulursunuz inşallah Neden mi Sadece Huzur?

Çünkü Arkadaşlar Huzur var ise Para var Huzur Var ise Sağlık var Huzur var ise Sihhat var huzur var ise var da var mesela sağlığımız vardı ama huzurumuz varmı  2021 yılın da bu yıl tarihe yazılacak diye inanıyorum

inşallah Dolar euro altın iyi ce düşer bir daha o yüksek ler de göremeyiz temennisi ediyorum.

2022 yılında Bizi ne bekliyor.

2022 yılımız bizlere hoş gelsin dileklerimi sunuyorum yazımın başında 2021 yılı ğibi olmaz inşallah ne bekliyor bilmiyorum ama durumdan anladığım kadarı ile bu yıl da iyi olmayacak sanki

Balâ ilçemizi Ne bekliyor?

ankara bala haberleri

çok sevilen bir ilçedir Ankara da.  sizleri sıkmadan kısaca anlatayım Kendim gezdim ve gördüm ki Başkentin ilçeleri gerçek den Çok avantajlı bunu buradan da görmekteyiz. her ne gelecekse iyi veya kötü ilk yaşayan Başkent imiz olacaktır 2023 e ayların kaldığını işaret ediyor bu yıl ;

2023 evet o yıl herkez in merak ile beklediği o yıl Ozan barış anlaşmasının bittiği o yıl her türlü Yer altı kaynaklarının Çıkacağı ve asıl özgür lüğümüze kavuşacağımız o yıl bi gelmedi gitti ?

1200x627 dogalgaz petrol arayan gemilerimize ozel koruma fatih icin tatbikat 1558156524623

Resim dede gördüğümüz üzere Bu iş ile alakalı bir Profosör ile Sohbet Eder iken Bazı sözlerini çok güzel di; Bizi Bize bırakmıyorlar. gelecek yıla çok büyük yatırımlarımız var doğalgaz ve Petrol ihtiyacımızı Kendimiz Karşılayacağız hatta satış yapabiliriz de.

Evet arkadaşlar bir yazımın sonuna daha geldik Lütfen Yorum yapmayı unutmayalım.Benzer Yazılar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu