Evlilik Sitesi

Hangi Burçlarla Ne Kadar Uyumlusun?

Hangi Burçlarla Ne Kadar Uyumlusun?, Evlilik ve arkadaş bulma sitemizde Hangi Burçlarla Ne Kadar Uyumlusun? gibi kıymetli konuyu ele aldık.. Yazımızın detay bölümünde Hangi Burçlarla Ne Kadar Uyumlusun? ile alakalı tüm ince ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Hangi Burçlarla Ne Kadar Uyumlusun?

Her ne kadar çoğu insan mantıksız bulsa ve inanmasa da astrolojik açıdan burçlar insan ilişkileri ve diğer insanlarla olan etkileşimleri etkilemektedir.   Özellikle evlilik, flört gibi duygusal odaklı ilişkiler boyunca tarafların burçları, kurdukları iletişimin içtenyetini ve değerini belirleyebilir. Bu paylaşımımızda, evlilik ilişkilerinde burçlar arası etkileşimin değerini etkilemektedir.

 

Ateş ve Su Zorlayıcı ve Hararetli İlişkilerin Habercisi

Aslan ve koç gibi ateş burçları genelde baskın, otoriter karakterler olurlar. Sakinliğe ve dinginliğe önem veren balın, kova gibi su burçları ile ilişkileri genelde uyumsuz olabilir. Lakin evlilik sürecinin tarafların birbirine olan tahammülü vasıtasıyla yürütüldüğü düşünülünce bu iki tarafın ahenkli bir uyum yaratacağı da söylenebilir. Aynı zamanda ateş ve su burçları içindeki zıtlık da belirli bir noktadan sonra uyuma dönüşebilir. Bu bağlamda aslan ve su burçları içinde anlayış, sağduyu ve sükunete dayanan evlilik ilişkilerinin kurulacağını söylemek yanlış olmaz.

 

Toprak Burçları Daha Çok Su Burçları ile Anlaşıyor

Balık, yengeç gibi su burçları boğa, başak gibi toprak burçları ile uyumlu bir evlilik yaşamı yaşayabilirler. Toprak burçlarının hayat görüşleri ve su burçlarının dinginliği içinde romantik bir çekim de olabilir. Toprak burçlarının sabrı, su burçlarının dirayetiyle birleşince ortaya müthiş bir evlilik çıkabilir. Aynı biçimde su burçlarının geleceğe yönelik bakış açıları daha iyimser olduğundan toprak burçlarının karamsarlığını da sürekli olarak olarak dengeleyebilirler. Kısa olarak toprak burçları

 

Hava Burçları Ateş Burçları ile Birbirini Dengeliyor

İkizler, terazi gibi burçlar genelde zorlayıcı ve inişli çıkışlı kişiliklere sahiptir. Aslan ve koç gibi ateş burçlarının metanetli kişiliği su burçlarının ruh durumlarını dengeleyebilmektedirler. Özellikle evlilik ilişkilerinde ateş burçları, hava burçlarının psikolojik olarak besleyebilirler. Hayata karşı daha iyimser ve daha pozitif durmalarını sağlarlar. Aynı zamanda hava burçları, evlilik ilişkilerinde aslan ve koç gibi ateş burçlarının zor anlarında üzerlerindeki negatif enerjiyi alacaklardır. Bu bilgi ışığında hava ve ateş burçlarının evlilik ilişkilerinde üst düzey bir uyum olduğunu söylemek doğru olacaktır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu