Evlilik Sitesi

Güvenli Ortamda Seviyeli Arkadaşlık – İnternet Evliliği

Güvenli Ortamda Seviyeli Arkadaşlık – İnternet Evliliği, Evlilik ve arkadaş bulma sitemizde Güvenli Ortamda Seviyeli Arkadaşlık – İnternet Evliliği gibi kıymetli konuyu ele aldık.. Yazımızın detay bölümünde Güvenli Ortamda Seviyeli Arkadaşlık – İnternet Evliliği ile alakalı tüm ince ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Güvenli Ortamda Seviyeli Arkadaşlık – İnternet Evliliği

Güvenli bir ortamda düzeyli arkadaşlık ile başlayan gerçek internet evlilikleri, gerçek hikayeler HayatArkadaşım.Net peki neden mi biz ?

Uzaklık virüs derken sanal ortamda düğün merasimlerinin yapıldığı şimdilerde sanal ortamda tanışıp evlenenlerin sayısı da gün geçtikçe artmakta. Annemiz, dedemiz zamanında gerçekleşen evliliklerin çoğuna bir komşu veya bir akraba vesile olur, görücü usulü ile evlenilirdi. Günümüzde ise bu komşuların akrabaların yerini evlilik siteleri aldı. Evlilik sitelerinde tanışıp, sohbet edip evliliğe kadar uzanan hikayeler bulunmakta. Lakin hiç şüphesiz bunun için güvenli bir ortam ve düzeyli bir arkadaşlıkla başlangıç yapmak bi hayli mühim. Sözde evlilik amacı ile çiftleri bir araya getirmeye çalışan birden fazla platform var. Dolandırıcılıktan başlayan bir çok hususta insanları yaralamak, hayal kırıklığı yaşatmak gibi üzücü durumlarla karşılaşan yüzlerce hatta binlerce insanda tabi ki var. Bu sebepten ötürü Güvenli bir ortam bir kez daha önem arz etmekte.

hayatarkadasim.net olarak tüm hassasiyetlerinizi her detayına kadar önemsiyor ve bu esas ile varlığımızı senelerdır koruyoruz. Sitemiz İslami evlilik sitesi olduğundan İslamiyet’in evlilik için tespit ettiği çerçeveye göre daha kapsamlı bir şekilde bir ifade ile şöyle diyebiliriz; Sitemize kayıt olan kullanıcılarımızın amaçlarının evlilik olması zorunludur. Platformumuza kayıtlı olan her kullanıcımız editörlerimizin kapsamlı incelemeleri neticesinde onaylanırken amacının evlilik olmadığı üyelerimizin ise üyelikleri sonlandırılıyor. Üyelerimizin şikayetleri, mesajları büyük bir özveri ile dikkate alınmakta ve anında gerekli işlemler uygulanmakta. İşte az önce de dediğimiz gibi İslamiyet’in evlilikte tespit ettiği çerçeveyi bu anlayışımız ile temel almaktayız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu