Sohbet

Gurbet Chat ve Sohbet Odaları, Gurbet Chat ve Sohbet Odaları Canlı Chat

Gurbet Chat ve Sohbet Odaları, evlilik sitemizde Gurbet Chat ve Sohbet Odaları yepyeni arkadaşlarla tanışın.. Gurbet Chat ve Sohbet Odaları Chat yapabilir ve Gurbet Chat ve Sohbet Odaları Canlı Sohbet, Gurbet Chat ve Sohbet Odaları telefonda sohbet, Gurbet Chat ve Sohbet Odaları görüntülü sohbet, Gurbet Chat ve Sohbet Odaları telegram sohbeti başlatabilirsiniz.

Gurbet Chat ve Sohbet Odaları Kanalları

Gurbet Chat ve Sohbet Odaları

Kör olasın sen gurbet, sıIaya hasret koydun Gurbet Chat ve Sohbet Odalarına hoş geldiniz vatan özlemi sıla özlemi çekenler.Bugün yazıma kederli bir sözle başladım elimde olmadan gurbet kelimesini görünce uzaklardaki anam bacılarım aklıma düştü. Dertlerim dile geldi yine yüreğime bir hüzün çöktü zor  gurbetin acısı zor sevdiklerinden ayrı kalıp hasretle özlemle yanıp tutuşmak yaşadım bilirim her türlüsünü.Vatan özleminde yaşamadım sevdiklerimin hasretin ide çektim ve halen çeki yorumda.

 Hiçbir dil gurbeti anlatacak kadar kuvvetli değil. İnsan bu yüzden özledikçe sessizleşir.Bülbül konmuş pınar başına yazık degilmi şu genç yaşıma gurbet ellerde bir şey gelirse başıma adım  yazsınlar mezar taşıma.Aslın da ne kadar hisli ne kadar duygulu bir milletiz o kadar şarkılar sözler deyişler varki her konu üzerine yazılmış hani aklımada gelmiyor yani her konu adına yazışmış güzel eserleri şuracıkta sıralamak ama olmuyor işte bende aklıma gelenlerden kısa kısa arada yazarım yazarımda ben asıl konuyu unuttum lafa dalıp konuma döneyim konumuz gurbet hasret vatan sıla özlem hepsi bir araya gelincede konumun adını Gurbet Chat Odaları ve Sohbet Odaları olarak adlandırdım. Birazcık sohbet odalarımızı hatırlayalım nasıl bir yer.

Sohbet odalarımız yeni değil ilk kez bunu belirteyim uzun süredir var ama gir işlerimize yeni girişler ekleyerek sizlerinde katılımları ile gün geçtikçe büyüyüp gelişmekteyiz.Bu geliş imlerimizi tabiki sizlerin aracılığıyla gerçekleşen bizim değil sizlerin başarısıdır.Türkiye genelinden ve Dünya genelinden bayların bayanların genç yetişkin yoğun katılımları mızın olduğu ve katılımların zaman ilerledikçe azalmaktan ziyade artmaktadır bu artışlarda hepimizin başarısıdır. Bu başarının biraz katkı payıda kalitemizden gelmektedir Gurbet Chat ve Sohbet Odalarımızda bedava sohbetlerin sınırsız chat lerin mekanı ücretsiz ve üyelik gereksinim olmayan kendi halinde nezih saygılı bireylerin mevcut olduğu düzeyli sohbetlerin tek mekanı ve sohbet chat sitem izinde.

Mobil girişlerimiz inde olması sizlerinde bizlerinde büyük avantajlarından biridir. istediğimiz an her dakika nerede olursak olalım arkadaş larımızdan uzak kalmıycaz. Aramıza katılmak isteyen bu güzel ortamın doyumsuz tadını bir kez hissetmek isteyen herkesi sohbet odalarımızda görmek dileriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu