Evlilik Sitesi

Günlük Bayan Arıyorum

Günlük Bayan Arıyorum derseniz https://www.hayatarkadasim.net tam size göre bir site. Selamlar Antalya’da yaşıyorum 23 yaşındayım bekarım ismim Zeynep günlük sevgili arıyorum aradım konudan sakın beni yargılamayın artık aşklar bu şekilde yaşanıyor sonuçta herkesin bir ihtiyacı var onu da kendi kendime değil de başka biriyle karşılamak istiyorum.

slm…ismim mesut..yaş 32…istanbul bahçelievlerde yaşıyorum… kafa dağıtmak için 1 kaç günlük tatil planlıyorum… sorunları olmayan kafa dengi hanım efendi bayan arkadaş arıyorum… masraflar benden olacak fakat mutlu olmasını mutlu etmesini bilmesi gerek… amaç mutlu olmak kafa dagıtmak.

Merhabalar herkese. Şimdiden bana mesaj atacak olanları selamlıyorum. 26 yaşındayım. Aslında bayan dost arıyorum diyenler için buradayım. Yalnız başına vakit geçiren güzel bir bayanım. Artık sıkıcı olmaya başladı. Evlenmeyi düşünüyorum ama belki daha sonraları için. Şu anlık sevgili kalmak tam da bana göre. Daha önce arkadaşlıklarım oldu tabi ki. Ancak bir şekilde sona erdi. Bunun yanı sıra nasıl desem bilemiyorum ki aslında özelden konuşsak daha iyi sanırım. Numaramı da vereceğim onda sorun yok şöyle bir şey var. Dost arkadaş olmak isteyenler dışında kimseyle ilgilenmiyorum arkadaşlar açık konuşayım.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu