Bayan Arkadaş Bul

genc bayanlar la evlen

genc bayanlar la evlen, evlilik sitemizde genc bayanlar la evlen başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… genc bayanlar la evlen başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

genc bayanlar la evlen

2.52

Gülsüm’den selam herkese. Öncelikle başlamadan şunu söylemek isterim. Ben ciddi erkek arıyorum. Öyle takılmaca yapacak bir diğerideğil. Ciddi erkek arayan bayanlar da çok biliyorum. Nedense artıyor her geçen gün. Bir türlü azalmıyor sayımız. Yine de doğru insana ulaşana kadar arkadaşlık siteleri başta olmak üzere daha çok buradan sizlerle iletişim kurmaya çalışacağım. Ne varsa ciddi arkadaşlıklarda var. Evlilik hususunda da kafam karışık aslında. Bu karışıklığı ortadan kaldıracak bir erkek arkadaş aradığımı da söylesem yalan olmaz hani.

genc bayanlar la evlen 2

Yaşımı söylemedim değil mi? Ben 27 yaşındayım. Evlilik kararı aldım artık geri dönemem kararımdan. Bunun yanında her hafta hemen hemen bir kişi evlenme teklifi ediyor bana. Tamam güzelim bunu biliyorum da tanışmadan evlenmek ne demek? Bunu açıklayacak biri var mı aranızda? Genelde bizim kültürümüzde tanışıp, anlaşıp ardından evlenmek var. Biraz sabırsızlık da var ne yazık ki. Ama sakin olmak lazım. Hayatta bir kere evleniyorsun. Doğru insanı bulmak istiyorum o yüzden.

Dostlar benim buradan yazma sebebim aslında ciddi erkek arayan bayanlar içinde olmamdan dolayı değil. Bir şey daha anlatacağım. Çok bir hayli önemli birliktelikten döndüm ben. Artık sevemedim. İnsanlara inanamadım. Beni terk etti desem yeridir. Yanlış anlamayın ayrılık acısı çekmiyorum. 4 sene kadar önceydi. Ya zaten 23 yaşında nasıl bir ciddi arkadaşlık olabilir ki?

Sabırsız değilim. Sakinim. Doğalım ve her zaman güzelim. Bayan dostlarım beni kıskanmaya sürdürmekte. Etsinler umurumda değil. Doğru erkek karşıma çıksın da gerisi boş benim için. Her geçen gün yalnızlaşmadan önce artık evliliğe adım atacağım. Umarım mesajlarınızda bunlara dikkat ederek yazarsınız. O halde kaçtım ben. Bekliyorum heyecanla. Tabi ki büyük bir sabırsızlıkla.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu