Sohbet

Fenerbahçe Sohbet, Fenerbahçe Sohbet Canlı Chat

Fenerbahçe Sohbet, evlilik sitemizde Fenerbahçe Sohbet yepyeni arkadaşlarla tanışın.. Fenerbahçe Sohbet Chat yapabilir ve Fenerbahçe Sohbet Canlı Sohbet, Fenerbahçe Sohbet telefonda sohbet, Fenerbahçe Sohbet görüntülü sohbet, Fenerbahçe Sohbet telegram sohbeti başlatabilirsiniz.

Fenerbahçe Sohbet Kanalları

Fenerbahçe Sohbet

Herkese Merhabalar arkadaşlar fenerbahçe Sohbet sitesi burada fenerli dostlarımızında birlikte hoş vakitler geçiriyoruz gelecek maçların üzerine yorum yapıp tartışıyoruz. Victor Pereira bu sene takımımızın başında UEFA Türkiye kupası süper lig de olmak üzere üç kulvarda başarılı ve emin adımlarla ilerliyoruz , inşallah Rusya ile olan maçımızı da kazanıp yolumuza devam edeceğiz.

Luis Nani ve Van Persi Markovic fernando gibi oyuncularla bu sene Türkiye süper ligine değer kattık belki gelecek sezon daha iyi oyuncular gelecektir , ama biz şuan ki kadromuzla her takıma korku salıyoruz fener sohbet sitesi fanatiklerimızında güzel bir armağanmiz olsun , burada dostlarımız bir birlerini daha iyi tanıyacaktır.

Belkide aynı şehirden olanlar buluşup bir çay kahve içip yeni bir dostluk başlatacaklar , bizde buna vesile olarak hem Fener camiasına hemde fenerbahçe sohbet sitesine desteklerimizi anlatacağız üç temmuzda yıkılmadık arkamızı dönmedik ve sonuna kadarda dönmeyeceğiz , yenilsekte canları sağolsun eminiz ki bizim takımımız sahada elinden gelen her şeyi yapmıştır. Bazıları gibi takımımız yenilince hemen sırt çevirmedik çevirmeyeceğiz de bizim için fenerbahçe bir takımdan çok ask sevgi arkadaş aile yeri gelmiştir.

Takımımızla birlikte ağlamışızdır yeri gelmiştir sevince boğulmuşuz dur fener bahçe sevgisi anlatılacak bir şey değildir bunu bize katılarak yaşamanız lazım o duyguyu sevgiyi dostluğu arkadaşlığı görmeniz tatmanız lazım bizim için fener bahçe her şeydir. Son sözümüz kelime i şehadet olacaktır biz Müslümanız ama kelime i şehadet dışında son bir sözünüz ne olur diye sorarlarsa Fener bahçe deriz….

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu