Evlilik Sitesi

Facebook Sevgili Bulma Grubu – Ücretsiz Arkadaşlık İlanları

[ad_1]

Selamlar Facebook sevgili arayanlar grubu başlıklı içeriğimizde bulunan Sevgili arayan bayanlar ilanlarını görebilir, ilanlara cevap verebilir ve sizlerde ilan bırakabilirsiniz.

Facebook Sevgili Bulma Sayfaları

Selam Yasemin ben nasılsınız? umarım iyisinizdir beni sorarsanız iyi değilim. Uzun zamandır Facebook sayfalarında erkek arkadaş arayışındayım ama inanın halen bulamadım o kadar bayan buluyor ben niye bulamadım diye düşünürken bu siteyi fark ettim bende buraya ilan bırakmak istedim. Facebook’ta henüz aradığımı bulamadım belki burada bulurum. ama şimdilik sadece sohbet edecek biri arıyorum ilerleyen zamanlarda duruma göre değişebilir belki hoşuma giderse yada ben tanışacağım kişi ile karşılıklı gönül bağı kurabilirsek sevgili olabiliriz.

Ben Dul bir bayanım uzun zaman önce eski eşimle anlaşmazlıklar yüzünden ayrılma kararı aldık. Benim yaşım 39 İstanbul’da yaşıyorum çocuğum yok. Daha önceleri ailem ile yaşıyordum ama daha sonra ayrı eve çıkmaya karar verdim yaklaşık 3 aydır aileme yakın bir mahallede ayrı bir evde yaşıyorum kendi ayaklarımın üzerinde durmaya çalışıyorum. Burada özel bir şirkette memur olarak çalışıyorum ben üniversite mezunuyum Maddi bir sıkıntım yok çok şükür ama manevi sıkıntılarım çok ben yalnız yaşıyorum hayatıma uzun süredir hiç bir erkek sokmadım ben sohbeti muhabbeti seven bir bayanım cana yakın olduğumu söyler tanıştığım insanlar. İş hayatım biraz yoğun geçiyor iş yoğunluğu beni yıpratıyor birde manevi yalnızlık beni üzüyor. Biraz kafa dağıtacak bir arkadaş bulsam fena olmaz aslında ama dediğim gibi ileride ne olur bilemem.

Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Facebook İlanları

Karşımdaki insana karşı sıcak kanlı biriyim ama insanına göre bu değişir ben arkadaşça da olsa seviyeli ve ciddi temeller atılarak başlamasını beklerim nasılsa arkadaşız deyip te patavatsızca konuşmalar seviyesizce konuşmaları sevmiyorum her şeyden önce karşımdaki düzgün bir insan olmalı. Facebook sayfalarında aslında çok insanla tanıştım ama bakıyorum iki kelimeden sonra hemen farklı yönlere gidiyor sohbet ben böyle bir şey istemiyorum ki.

İnsan bazen derdini, sıkıntısını bazen sevincini paylaşacak, manevi desteğini alacak birine ihtiyaç duyabiliyor bu normal bir arkadaşta olabilir sevgilide olabilir.  İşin aşk boyutuna gelirsek yanımda bir nefes, birlikte dolaşıp gezebileceğim, birlikte eğlenecek birini de arıyor yalnızlık gerçekten zor bir durum ben bu yalnızlığı uzun zamandır yaşıyorum. İlişkiye arkadaş olarak başlamak istememin nedeni ben aşkı unuttum o duyguyu yeniden yaşamak benim için zor olacak bunun için zaman lazım o yüzden hemen aşk meşk peşinde değil de seviyeli bir arkadaşlık önceliğimdir.

Facebook Dul Bayan Arkadaşlık İlanları

Benimde her insan gibi hobilerim var ben müzik dinlemeyi çok severim özellikle geceleri yattığımda kulaklığımı takıp klasik müzik dinleyerek uyumayı seviyorum. Ben her gün düzenli olarak spor yapıyorum sonuç olarak fit bir fiziğim olduğunu söyleyebilirim. Bir insan kaç yaşında olursa olsun sağlığına ve kendine dikkat etmeli. Benim yaşım 39 ama yaşıma göre genç gösteriyorum bakımlı bir bayanım güzel olduğumu düşünüyorum.

Fazla uzatmadan ilanıma son vermek istiyorum 40 yaşlarında Türkiye’ ve farklı bir ülkeden ama Türk olması şartıyla İşinde gücünde olan düzenli bir hayatı olan bir bey efendi ile tanışmak istiyorum ilanıma cevap verirseniz iletişime geçebilirim belki telefon numaramı verebilirim orada daha rahat tanışırız. tanışacağım kişi benim gibi dul olabilir bir sakıncası yok şimdilik benden bu kadar iyi günler dilerim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu