Erkek Arkadaş Bul

Evlilik sohbet arkadaşlık İstanbul

Evlilik sohbet arkadaşlık İstanbul, evlilik sitemizde Evlilik sohbet arkadaşlık İstanbul başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Evlilik sohbet arkadaşlık İstanbul başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Evlilik sohbet arkadaşlık İstanbul

0

Selam arkadaşlar adım samet 35 yaşındayım istanbulda avrupa yakası bağcılar beldesinde yaşıyorum bekarım bir kez evlendim ayrıldım. Şu an kendi evimde yanlız yaşıyorum. Özel sektörde idari kadroda çalışmaktayım. İşim güçün yerinde cok şükür.Maddi sıkıntım yok. Maddiyatla işi olanlada işim yok. Tek eksiğim hayattaki gönül arkadaşımı bulamadım. Aslan burcuyum gezmeyi spor yapmayı yüzmeyi cok severim. İlgi alanım atıcılık ve spordur. Eğer aradığım kadını bulursam onunla cok mutlu olmak güzel bir yuva kurmak ümidindeyim. Aradığım bayandaki özellikler ilk kez asla dış görünüş deildir. Ama tabiki birbirimize yakışmalıyız. Ama ilk kezrim hoş görülü nazik kendini giyinmesini bilen yanındaki erkeğine sadık bir bayan arıyorum. Dürüst dobra bir bayan la tanışmak ümidindeyim. Eğer imanımla ilgilenir beni tanımak isteğe göre numaram. 05526534363dir. Her zaman gece gündüz saat fark etmez araya bilir dertleşmek isteğe göre konuşabilirim. Tanışabiliriz. Saygılar. Sağlıcakla kalın. İlanımı yayınlayan ve emeği geçen arkadaşlara teşekkürler. Numaram 05526534363 dir. Watsapdan da yazabilirsiniz

evlilik sohbet arkadaşlık i̇stanbul
Evlilik sohbet arkadaşlık İstanbul

 
Ücretsiz Sohbet Odaları

Birevlilik Chat Sitesi siz değerli okurlarımız için açıldı Ücretsiz Sohbet Odaları Sitesi siz değerli okurlarımız için açıldı bayan bay bireylerle sohbet et, Düşünen insan okur. Okuyan insan bilir. Bilen insanda düşünür. Çünkü düşünmek bilgeliktir. Bir insan içinde bilgi en büyük hazinedir. Bu hazineye sahip olan herkes dünya çapında kolay yaşar. Çünkü bu dünya akıl ve bilgi dünyasıdır.Kendisi için bu dünya çapında bilgisi çok olanın her iki dünya çapında hem değeri hem de saygınlığı çok olur. Bilgisi ve düşüncesi olmayanın da her iki dünya çapında da değer ve saygınlığı olmaz. Çünkü insanın değer ve saygınlığı, verdiği şeyler kadardır. Onun için insan okuyup aklını büyütmeli. Düşünüp yüreğini genişletmeli.Anlatıp insanları bilgilendirmeli. / Onun için insan okuyup aklını büyütmeli ki, (bilgi sahibi olup) düşünüp yüreğini büyütebilsin sohbet edip insanlara bilgi aktarabilsin. Ücretsiz Sohbet Çünkü bilgi aklın meyvesi, yüreğin tohumudur. Bilgisiz akıl ne düşünür.

 

Ücretsiz Sohbet Odaları

Ne de düşünüp düşünce üreterek (sağduyulu düşünceyle) örnek verir. Yani insana artı bir değer kazandırır. Akla değer kazandıran sağduyuyla elde edilmiş bilgi de kalbe ekilen bitki gibidir. Bu bitki kalpte yerini bulup yeşerirse insanı eğitip edep ve güzel ahlak sahibi yapar. Vicdanını olgunlaştırıp insanı, insan yapar. Günümüzde en fazla özlediğimiz şey insanlık değil mi? İnsanı, insan yapmayan bilgi, ne akılda, ne düşünce de ne de kalpte bir işe yarar. Hiç bir işe yaramayan bilgi,bir başı mezar taşına çevirir. Kalbide vücutta hiçbir işe yaramaz et parçası haline getirir ve Öylesine kalpte yalnızca vücuda kan pompalayan bir makine olur. Hiçbir işe yaramaz. Hiçbir değer üretmez. İşe yarayıp değer üretmeyen her şey gibi o değersiz ve kıymetsiz bir şey olur.İnsan bildiği bilgileri ne kadar çok insana aktarabilirse o kadar çok hayat kurtarmış olur. Kulaktan kulağa yayılmaz bunun için en güzel olanak sohbet siteleridir. Milyonlarca site var ama bizim sitemizde boş muhabbet dönmez kim ne bilirse onu paylaşır Siz neler biliyorsunuz Bizimle paylaşmak istemez misiniz Bizler sizinde bildiğiniz bilgileri ögrenmek için sabırsızca sizi bekliyoruz. Nerde kaldınız?

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu