Evlilik Sitesi

Ermenistan Evlilik Sitesi

Ermenistan Evlilik Sitesi https://www.hayatarkadasim.net ile hayat buluyor. Ermensitan Arkadaşlık Sitesi Ciddi ve Güvenli Ermensitan’da yaşayanlara özel sosyal ağ sitesi Sizde ücretsiz aramıza katılın. Ermenistan Arkadaşlık sitesi, Ermeni bayanlar ile tanışın.

Selamlar Ben İntizar Aslen Azerbaycanlıyım ama Ermensita’da yaşıyorum Daha önce 3 yıl Türkiye’de de bulundum Site Türk Dilinde olduğu için Türkçe ilan vermek istedim 36 yaşımdayım Daha önce bir defa evlendim boşandım Eşim Ermensitanlı idi ve Şuan Ermensitanda yaşıyorum ve çalışıyorum bir tane oğlum var Burada ben kuzenim ile birlikteyiz oğlumda benimle kalıyor dediğim gibi Aslen Azerbaycan Türküyüm Buraya ilan vermemin amacı düzgün bir bey efendi ile tanışıp ciddi düşünmek ilk defa ilan veriyorum umarım umduğum gibi biri çıkar karşıma Daha önce Türkiye’de bulundum Üniversite okudum Ankara’da daha sonra İş için Ermensitana gittim Orada evlendim daha sonra kısa süren evlilik sonucunda ayrıldım.

İlgili Aramalar: Ermeni evlilik sitesi, ermenistan arkdaşlık, ermeni sevgili bul, ermenistanda dul bayanlar, ermeni evlilik ilanları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu