Evlilik Sitesi

Erkek arkadaş arıyorum benimle iletişim kurun

[ad_1]

Güvenilir erkek arkadaş arıyorum nasıl bulabilirim. Arkadaşlık sitelerinde güvenilir arkadaş bulmak çok zordur. Sosyal medya ve sanal arkadaşlık sitelerin çok kalabalık olduğu için güvenilir erkekler güvenilmeyen erkeklerin arasında kaybolup gidiyor. Arkadaşlık sitelerin asıl amacı para kazanmaktır. Üyelerin bazı özellikleri kullanabilmesi için üye olunan arkadaşlık sitesine para yatırmak zorundadırlar. Sistem hep bu şekilde işler. Bu durumun yarattığı olumsuzluk sanal ortamdan arkadaşlık kurulmaz yargısını oluşturuyor. Arkadaşlık siteleri kendi çıkarları uğruna özellikle erkek üyelere bir takım engeller çıkarmaktadır. Bu durum iyi olan erkekleri de çileden çıkarmaktadır. Arkadaşlık sitelerinde ki güvensizliğin bir sürü sebebi var, bunların bir çoğunu biliyorsunuzdur diye düşünüyorum. Genel olarak kısaca güvensizliklerin neden çıktığını paylaştım. 

Erkek arkadaş arıyorum ama kimseye güvenemiyorum

Sanal ortamın kalitesi düşük olduğundan dolayı güven sorunu yaşayan bayanlar için erkek arkadaş arıyorum blog sitemi kurdum. Blog sitemde yazılarımı özgürce yazmak ve doğru bilgileri paylaşarak kaliteyi sağlamak ve doğru bayan arkadaşlarla tanışmayı umuyorum. Erkek arkadaş arıyorum web sitesinde ki bilgilerin doğruluğuna güvenebilir aklınıza takılanları iletişim numarasından sorabilir tanışabilirsiniz. 

Temel bilgilerim

Adım hakan, istanbul da yaşıyorum, bekarım, hiç evlilik yapmadım, yaşım 38, ticaretle uğraşıyorum, 23-50 yaş arası bayanım erkek arkadaş arıyorum diyen bayanlarla tanışmak istiyorum. Sevdiğim spor dalları ; motor sporları, yüzme, tenis, yürüyüş ve koşudur. ilgi alanlarım ; sinema bilgisayar, bilişim, televizyon belgesel kanallarıdır. Aradığım ilişki türü ; arkadaşlık, kısa süreli ilişki, uzun süreli ilişki ve evliliktir. İlk aklıma gelen temel bilgilerimi kısaca yazdım. 053x xxx xx xx bu numaradan bana 7/24 ulaşabilirsiniz. Tüm yazdığım bilgiler % 100 doğrudur. Merak ettiklerinizi sormak istediklerinizi arayarak sorabilirsiniz.

Tanışma süreci nasıl gerçekleşir

Blog yazımı okuduktan sonra iletişim numarasından beni arıyorsunuz. .Telefon numaranızı erkek arkadaş arıyorum sitesinden buldum sizi tanımak istiyorum diyebilirsiniz. Telefonda karşılıklı konuşulur, süreç olumlu yönde ilerlerse görüşme randevusu ayarlayıp uygun bir yerde buluşulur. İlk görüşmede karşılıklı beğeni olması ve sohbetin olumlu geçmesi durumunda arkadaşlık devam eder. görüşme ile alakalı soru işaretleriniz varsa arayarak iletişim kurunuz. Tanışma randevusu alındı fakat görüşmede beğeni olmadı diyelim, görüşme sıkıcı geçti arkadaşlık yapmayı karşılıklı olarak kabul ettiğimizi düşünelim böyle bir durumda konuşulanlar ve özel bilgilerinizi unutuyorum asla kimseyle paylaşmıyorum. Özel bilgilerinizin gizliliği bende %100 güvenlidir. Bu konuda hiç şüpheniz olmasın.

Önemli açıklama: Aynı anda birden fazla bayanla arkadaşlık ve telefon sohbet yazışması kesinlikle yapmıyorum. Tanıştığım hanımefendi ile arkadaşlık ilişkisi bitene kadar hiç kimseyle görüşmüyorum. Bayan arkadaşım olmadığı zaman tanışmaları karşılıklı olarak değerlendiriyoruz. Son açıklama olarak da özel numaradan arayanların telefonunu açmıyorum. Telefonda da cinsel içerikli sohbetleri kabul etmiyorum bilginiz olsun.

ADRESS : İSTANBUL

Meal: [email protected]

Ana sayfaya dönmek için yazıya tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu