Evlilik Sitesi

Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Facebook

Erkek arayan bayanlar facebook için bir ilanda ben vermek istedim arkadaşlar. Rümeysa ben yaşım 27. Erkek arkadaş arayan bayanlar facebook üzerinden arkadaş bulma çabasındayım ama şimdilik bir şey bulduğum yok. Maddi bir beklentim asla yok karşımda ki insandan sadece arkadaş olacağım biri lazım. Çalışıyorum. Eşimden uzun zaman önce ayrıldım.

Yalnız başıma yaşıyorum. Ailemle sık sık görüşsekte ayrı eve çıkmayı tercih ettim. Manevi olarak yalnızlık canıma tak etti desem yeridir. Mesaj atarsanız numaramı veririm ve konuşuruz. Sevgili arayan bayanlar facebook ilanları için farklı yerlerden yazanlar olacaktır sorun değil ama ben buradan yazanlarla iletişim kurmak istiyorum.

Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Facebook İlanları

Ben genelde karşımda ki insana göre davranırım arkadaşlar. Bu ne demek bunu size şu şekilde açmak isterim. Bana gösterdiği saygı ve değer doğrultusunda bende karşımda ki insana aynı değeri aynı saygıyı gösteririm. Zamanında çok hatalar yaptım ve bazı şeylerden ders aldığımı düşünüyorum. Bu yüzden de adımlarımı daha dikkatli bir şekilde temkinli atmak istiyorum.

Zaman gelip geçiyor insan yanına ister istemez birilerini arıyor hayatına bir heyecan bir nefes istiyor. Bazı şeyleri beraber yapabilmek, beraber eğlenmek, beraber gülmek istiyor. Düşünsenize tüm gün çalışıyorum ve bomboş eve tek başıma giriyorum? Ne kadarda üzücü ne kadar yıpratıcı bir şey insan için.

Dul Bayan Arkadaş Arıyorum Facebook 

Benim hakkımda ne düşünürsünüz bilemem kısaca kendimi anlatmaya çalıştım. Bilirsiniz dul bir bayan olunca insanların bakış açısı da değişiyor ister istemez ki bunlar çok üzücü şeyler. Geçen bir ilanda gördüm facebook arkadaş arayan dul bayanlar diye bir ilana sapma sapan şeyler yazılmış. Okuyunca bende ilan veriyorum acaba diye tereddüt etmedim değil. Ama inanıyorum ki güzel ve kaliteli insanlarla karşılaşacağım.

Umudumu hiçbir zaman yitirmeyen biri olarak hep iyi şeyler düşünüyorum hep pozitif kalmaya hep hayata tutunmaya çalışıyorum. Neyse lafı fazlada uzatmak istemiyorum. Bayan arkadaş bul facebook gibi bir ilan arayışınız varsa işte ben sizin için buradayım. Fotoğraftan da anlayacağınız gibi güzel bakımlı biriyim. O halde gelsin mesajlar diyerek yazma sırasını size bırakıyorum. Görüşmek üzere.

Size Yakın İlanlar

 • Dul Bayan Telegram Sevgili Arkadaş Sohbet Bulma Grupları
  10000
  dul bayan telegram sevgili arkadaş sohbet bulma gruplarıSıla’dan selam. Dul bayan telegram grupları arayışı içinde olan 28 yaşında evlenmiş boşanmış biriyim. Neden Telegram arkadaş bulma girişim indesin diye soracak olursanız inanın hayattan o kadar sıkıldım o kadar…
  Tags: değil, bayan, dul, arkadaş, i̇lanları
 • Whatsapp Bayan Telefon Numaraları
  10000
  whatsapp bayan telefon numaralarıWhatsapp Bayan Telefon Numaraları arayanlar merhaba ben Serap. İyi günler diliyorum yazımı okuyacak herkese. Whatsapp sohbet etmek isteyen var mı acaba? Ben hazırım. Hem de dünden razıyım gerçekten. Öyle yokluktan…
  Tags: bayan, arkadaşlar, değil, güzel, arkadaş, bayanlar, yok
 • Whatsapp Evlilik İlanları
  10000
  whatsapp evlilik i̇lanlarıMenekşe ben selamlar herkese öncelikle. Yaşım 29. Whatsapp evlilik ilanları konusunda sohbet edeceğim birine ihtiyacım var. Tamamen evlilik üzerine düşünüyorum bu sohbeti çünkü yuvamı kurmaya niyetliyim artık. Bu tür konularda…
  Tags: yok, olarak, arkadaşlar, bayan, arkadaş
 • Evlenmek İsteyen Zengin Bayanlar
  10000
  evlenmek i̇steyen zengin bayanlarNesrin ben arkadaşlar. İyi günler diliyorum öncelikle. Evlenmek isteyen zengin bayanlar arasındayım. Kendimi çok övmeden biraz tanıtmak isterim. 31 yaşındayım ben. Aile şirketimiz var. Yönetici pozisyonundayım. Artık bizimkiler evlenmem gerektiğini…
  Tags: yok, bayanlar, erkek, değil, güzel, arkadaş, bayan, ister, arkadaşlar, insan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu