Evlilik Sitesi

Erkek arayan bayanlar ben hakan

[ad_1]

Erkek arayan bayanlar sitemizde ki iletişim numaralarından kolay bir şekilde erkek arkadaş bulabilirsiniz. Erkek arkadaş bulurken ne istediğinizi net olarak önceden belirlerseniz daha sağlıklı erkek arkadaş bulabilirsiniz.

Erkek arkadaş arayanlar nelere dikkat etmelidir

Erkek arayan bayanlar ilk önce kriterlerini belirlemeli ve ne istediğini çok iyi bilmelidir. Sonrasın da kendisine uygun kişiyi aramalı veya aranmasını beklemelidir. Bir kişi ile iletişim teması kurduğunuzu farz edersek bir süre konuştuktan sonra değerlendirme yapılır. Bu değerlendirme karşılıklı samimi duruş ve doğruluk ne kadar yüksek olursa o kadar sağlıklı olur. İlk telefon görüşmesinde erkeği tanımak için şans vermelidir. İlk telefon görüşmesinde her şeyin olumlu gitmesi az olanaktır. sabırla yılmadan doğru kişi bulacaksınızdır. Doğru kişi bulmak için telefonda günlerce konuşmaya gerek yoktur. Günlerce telefonda görüşmek olumlu olabilecek ilişkiye zarar verir.

Arkadaş arayan bayanlar nasıl bir yol izlemelidir

İlan sayfalarının altına iletişim numarası veya meal adresi bırakabilirsiniz. Erkekler size iletişim bilgilerinizden ulaşacaklardır. Bir başka yol ise son yorumlar kısmından sıradan erkeklerin numaralarını arayarak doğru erkek arkadaşı bulmaya başlayabilirsiniz.

Bayanlar admin ilan sayfamı inceleyebilirsiniz

Admin ilan sayfamı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim. İstanbul  Ataşehir de oturuyorum. 40 yaşındayım bekarım hiç evlilik yapmadım. Bekar olduğuma inanmayan bayan arkadaşlar beni meşkul etmesin zaman kaybı olur. Görmüş olduğunuz resim şahsıma ait olup günceldir. Sayfamda ne yazı görüyorsanız hepsi gerçek %100 doğrudur. Bayan arkadaşım olmadığı için bende her erkek gibi doğal olarak bayan arkadaş arıyorum. Aradığım yaş kriteri 22-40 arasıdır. Ne istediğimi çok iyi bildiğim için tanışma konuşmalarım çok nettir. Ne istediğini keşfetmiş bayan arkadaşların bana whatsaptan yazmasını rica ediyorum.  Yoğunluktan dolayı doğrudan aramalara bakamıyorum. İlk görüşme her zaman whatsapptan dır.  

İnternet’te konuştuğum insanı nasıl tanıyabilirim

İnternetten biriyle tanışmak istiyorsunuz birkaç kişiyle iletişime geçtiniz ve tanımaya çalışıyorsunuz, İnsanı tanımanın tek bir yolu vardır. Telefonda konuştuğunuz şahıs  güven verdikten sonra en yakın zaman da görüşmeniz lazım ki karşılıklı tanışabilesiniz. Telefonda saatlerce konuşmak günlerce ve hatta aylarca konuşmayla asla insanlar birbirini tanıyamaz. Tanışmanın tek yolu dışarda bir yerde çay içmektir. Sonrasında her şey daha net ortaya çıkar. Bu şekilde de zaman kaybı olmaz insanlar birbirini kandırmış oyalamış olmaz.

İnternetten bulduğum arkadaşa güvenebilir miyim ?

www.erkekarkadasariyorum.com sitesinde arkadaşlık ilan sayfama %100 güvenebilirsiniz. Benden fiziksel olarak hoşlanır veya hoşlanmazsınız bu duruma bir şey diyemem, fakat Kişi iyi insan, kötü insan, dürüst veya sahte kar insan olup olmadığını çok iyi bilir. Admin ilan öz güvenimi iyi insan ve doğru yaklaşımlarımdan alıyorum. Bana %100 güvenebilirsiniz. Diğer arkadaşlarla güvenilir mi değil mi sizlerin düşüncesine bağlıdır. Güvenilir ortamın oluşması için kişiler ne istediğini iyi bilir ve dürüst yaklaşımda bulunursa güvenilir arkadaş bulmak mümkündür. Bu konularla alakalı iler ki zamanlarda ciddi makaleler yazacağım.

Arkadaşlık ilan sayfası oluşturabilir miyiz ?

Bay bayan herkes arkadaşlık ilan sayfası oluşturabilir. Tek yapmanız gereken iletişim bölümündeki meal adresine ilan mesajınızı ve bir resimler atmanız yeterlidir. Site yöneticisi resimleri düzenlicek ve yazınızı sizlerin yerine yazacaktır. Ayrıca tüm ilan sayfaların altına resimsiz olarak ilan mesajı da bırakabilirsiniz. Sonradan ilan sayfasını kaldırmak veya yorumu kaldırmak isterseniz whatsaptan  destek alabilirsiniz. Yoğunluktan dolayı sadece whatsapptan yazmanız rica olunur. İletişim numarasını lütfen aramayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu