Bayan Arkadaş Bul

Engelli bayanlarla tanış

Engelli bayanlarla tanış, evlilik sitemizde Engelli bayanlarla tanış başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Engelli bayanlarla tanış başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Engelli bayanlarla tanış

31Oy Ver.

Feride ben. İyi günler. Engelli bayan arkadaş arayanlar için buradayım. Engel oranım çok yüksek değil fakat yine de kendimi yalnız hissettiğim için bu hususta beni anlayabilecek sohbet edebilecek erkek arkadaşlar arıyorum. Engelli bayan arkadaş arıyorum diyorsanız yalnızca mesaj atmanız yeterli arkadaşlar. Çalışan bir bayanım. Kendimi geçindiriyorum o hususta herhangi problemim yok. Yine de yalnızlığın nasıl kötü bir şey olduğunu anlamanızı isterim.

engelli bayanlarla tanış
engelli bayanlarla tanış

Boşanmış güzel bayanlarYanlızlıktan Sıkılanlar

Engelli erkek arkadaş arayan bayanlar içinde olarak gerçekten aradığımı bulamadım uzun süredir. 29 yaşındayım. Bakımlı bir bayanım. Dediğim gibi bir hayli önemli engelim yok yalnızca kolumda biraz sorun var. O da önceden yaşadığım bir kaza neticesinde oldu. Hayata tutundum. Sevgililerim de oldu. Beni hep anladılar. Bazıları hariç tabi ki. Ben izim vermedim o zamanlarda. Artık biraz daha özgür yaşama vakti geldi sanırım. Özgürlükten kastım da öyle rahatlık değil. Beraber sevgi dolu yarınlara ulaşmak istiyorum işte.

 

Kıskanç bir bayanım. Erkek arkadaşımın öyle sosyal de olsa kız arkadaşı olmasın isterim. Benim de olmamalı tabi ki. Ayrıca her anımı yalnız geçiren bir bayan olduğum için bu hususta nokta koymak istiyorum. Benim de sevgilim olmasın mı? Daha huzurlu yaşamak gibi bir hakkım yok mu arkadaşlar? Var işte. Üzülüyorum gerçekten bu yüzden de kendimi arada bir suçluyorum. Yani güzelim, bakımlıyım ve neden sevgilim yok?

Bu sorulara verecek yanıtlarınız var ise ben buradayım arkadaşlar. Bir yere gitmiyorum merak etmeyin. Sessizce yorumları okuyacağım. Mesajlara da döneceğim. İnsanlık bitmedi umarım halen. Sevgi arayanlar buralarda bir yerdedir. Benim yazdıklarımı da okuyacaklardır. Lütfen mesajlarınızda sorularıma yanıt aradığımı bilerek yanıt veriniz. İnsanların her geçen gün yalnızlaştığı bu dünya çapında benim artık yalnız kalmaya ihtiyacım yok.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu