Bayan Arkadaş Bul

Elazığ Sohbet

Elazığ Sohbet, evlilik sitemizde Elazığ Sohbet başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Elazığ Sohbet başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Elazığ Sohbet

0

Elazığ Sohbet, Elazığ Sohbet Sitesi, Elazığ Sohbet Siteleri, Elazığ, Ciddi olsun yalan. Söylemesin allahtan korksun. Adım Kader 38 yaşındayım Elazığ da yaşıyorum Ve oğluma. Bakabilecek bir hayli önemli insan arıyorum. Bende ciddi düşünüyorum. Ciddi olan yazsın lutfen. güvenilir,saygılı,hoşgörülü,dürüst, yakışıklı olsun. Durustluk saygi guven arıyorum.

Elazığ Sohbet, Elazığ Sohbet Sitesi, Elazığ Sohbet Siteleri, Elazığ,

elazığ sohbet, elazığ sohbet sitesi, elazığ sohbet siteleri, elazığ,
elazığ sohbet, elazığ sohbet sitesi, elazığ sohbet siteleri, elazığ,

Cinsiyeti Kadın
Mesleği Diğer
Ülke Türkiye
Şehir Elazığ
İlçe Merkez
Genel Bilgiler
Boyu 1.70 cm
Kilosu 60 kg
Vücut Tipi Normal
Göz Rengi Kahve
Saç Rengi Siyah
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Önlisans
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Kimle Yaşıyor? Ailemle
Çocuk Durumu Çocuğum yok
Çocuk İsteği Daha sonra istiyorum
Sigara Kullanmıyorum
Alkol Alıyorum
Burç Oğlak
Nasıl Bir Kişiliğe Sahip? Açık Görüşlü, Az Konuşan, Duygusal, Hırslı, Romantik, Sorumluluk Sahibi, Zeki
Konuştuğu Diller Diğer
Kuran-ı Kerim Okumayı biliyorum ve okuyorum
Namaz Kılıyorum
Oruç Tutuyorum
Hac Hacca gitmedim
Mezhebi Hanefi

Elazığ Sohbet, Elazığ Sohbet Sitesi, Elazığ Sohbet Siteleri, Elazığ,

Aradığı Kişinin Yaş Aralığı
36-40
Medeni Hali Hiç Evlenmemiş
Vücut Tipi Normal
Göz Rengi Kahve
Saç Rengi Siyah
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Önlisans, Lisans Üstü
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Çocuğu Olmasın
Sigara Kullanmasın
Alkol Kesinlikle Almasın
Evleneceği Kişide Aradığı Bilhassar Saygı, Sevgi, Güven, Hoşgörü, Gelir Uyumu, İyi Vakit Geçirme, Politik Uyum, Zeka Uyumu
Evleneceği Kişinin Memleketinde Yaşamayı Tercih Ediyor mu? Belirtmek İstemiyorum
Namaz Kılsın
Mezhebi Hanefi
Elazığ Sohbet, Elazığ Sohbet Sitesi, Elazığ Sohbet Siteleri, Elazığ,
Güzel bir sohbet sitesi arıyorum, bir hayli önemli arkadaşlık sitesi arıyorum, en güzel sohbet sitesi hangisi? Güzel kızlarla sohbet etmek isterim, güzel bir chat sitesi benzer biçimde aramalar yapan İnternet üyelerine yönelik tanıtıcı bir yazı bir araya getirdik.

Her insanoğlunun kendince bir eğlence anlayışı mevcuttur. Buna hobi, ihtiras, bağımlılık yerine her ne denirse densin neticeta o insanoğlunun müddet geçirip eğlenebildiği birden çok yol mevcuttur. Kumar sitelerinden tutun, alışveriş siteleri, oyun siteleri, sohbet siteleri ve daha onlarca örnek oluşturabilecek sistemler mevcuttur. Bizim konumuz yalnız sohbet olduğundan ben siz değerli okurlarımıza işin bu istikametinden anlatmak isterim. Güzel bir sohbet sitesi arayanlar ne fakatçla bu sitelere girerler? Aslını söylemek gerekirse bu biçimde bir arama terimi ile sohbet edecek mekan arayan insanoğluın tek düşüncesi mevcuttur, sex muhtevaları olmayan, argo konuşmaların yapılmadığı, politik sohbetlerin olmadığı ve can sıkıcı mücadele muhabbetlerinin yapılmadığı bir mekan aramaktadırlar. Bilindiği üzere son senelerdeki chat site enflasyonu katılımcılara birden çok taviz vermeyi de peşinden getirdi. Köklü ve prensiplerinden ödün vermeyen birden çok site olsa da malesef binlercesi de bu tür sohbetlere müsaade ettiği için sektör zor zamanlar yaşamaktadır.

Güzel sohbet önce ferdin kendi benliğinden kaynaklanır. Bir fert ailesinden nasıl terbiye alıyorsa onu da olduğu topluma yansıtır. Sohbet odalarına giren kullanıcıları terbiye edecek konum söz mevzusu değildir. Aslına bakarsan site kaideleri giriş kısmınde katılımcıya kesin gösterilir. Hemen sonra mesuliyet kabul edilmez ve siteden uzaklaştırılır. En azından biz idare olarak böyle bir uygulama yapmaktayız. Güzel hoşça vakit geçirmek isteyen, yeni arkadaşlar bulup, yazışarak eğlenmenin keyfinı yaşamak isteyenler için bir platform oluşturduk. En zorunu seçtik fakat, idare olarak gözlemlediğimiz de şu; sitemizde sohbet eden hepimiz bu vaziyetten bi hayli hoşnut. Sizlerde güzel bir sohbet arıyorsanız rastgele bir fiyat ödemeden sohbet odalarımızdan faydalanabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu