Ana SayfaFinansDünya Çapında En Yararlı Olan İlk 8 Unicorn Kripto Şirketi

Dünya Çapında En Yararlı Olan İlk 8 Unicorn Kripto Şirketi

Dünya Çapında En Yararlı Olan İlk 8 Unicorn Kripto Şirketi

Kripto dünyasında, kripto şirketleri, örneğin tek boynuzlu atlar, 1 milyar doları aşan değerlemelere nasıl ulaşacaklarını bulan nadir, son derece saygın yeni şirketler olarak ortaya çıktı. Kripto para birimlerinin son derece rekabetçi dünyasında, bu şirketler, çoğu yatırımcının ve tüketicinin ilgi gösterdiği günümüzde benzersiz bir niş yaratan yenilikçi hizmetler ve ürünler tanıttı. Bununla birlikte, örneğin yükselen ve hızla gelişen bir iş sektöründe çalışmak gibi zorluklara rağmen, bu şirketler şirketlerini kayda değer bir oranda geliştirmede ve kritik finansman sağlamada geniş ilerleme kaydetti. Bitcoin’i benimsemenin potansiyel avantajları ve riskleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanızyasal bir ödeme aracı olarak bu, size daha fazla bilgi sağlayabilecek çevrimiçi olarak mevcuttur.

Kripto dünyasındaki bu tek boynuzlu at kripto şirketlerinin sonucu, muhtemelen birçok yeni şirketin gelişimini motive edebilir. Bu blogda size dünya çapındaki en iyi sekiz unicorn kripto şirketinden ve onlar hakkında bilmeniz gerekenlerden bahsedeceğiz. Onlara daha yakından bakalım.

Blockchain

Kripto para cüzdanı sağlayıcıları genellikle kullanıcılara dijital varlıklarını güvenli bir şekilde saklamanın bir yolunu sunduğu için Blockchain ön plana çıktı. Şirket sübvansiyon olarak 70 milyon dolardan fazla para topladı ve değeri 1 milyar doları aşıyor.

Binance

Binance hakkında konuşmak, kullanıcıların BTC ve ETH gibi diğer birçok kriptonun ticaretini yapabileceği bir kripto borsası gibidir. Şirketin 30 milyar doların üzerinde bir değeri var ve en büyük kripto borsalarından biri.

Canavar

Kripto borsaları arasında ABD merkezli Kraken de bulunuyor. Aynı zamanda, kullanıcıların Bitcoin ve Ethereum gibi diğer kripto para birimlerini alıp satabilecekleri bir borsadır. Şirket, 100 milyon dolardan fazla finansman sağladı ve 4 milyar doların üzerinde bir değere sahip.

Çember 

Circle, bir takas çalışma alanı, bir kripto değişimi ve taşınabilir bir ödeme uygulaması dahil olmak üzere çeşitli öğeler sunan bir kripto parasal yönetim şirketidir. Halka arz, şirket için 270 milyon dolardan fazla fon topladı ve şirkete 3 milyar doların üzerinde bir değer biçti.

Robin Hood

Robinhood’a gelmek, ABD merkezli türünün tek örneği bir yatırım uygulamasıdır. Kullanıcıların Hisse Senetlerine, ETF’lere ve Kriptolara yatırım yapabilecekleri bir yerdir. Şirket, 550 milyon dolardan fazla finansman sağladı ve 7 milyar doların üzerinde bir değere sahip.

Dalgalanma

Ripple, hızlı ve minimum masrafla küresel nakit hareketlerinin mümkün olması gereken tek yönlü bir ödeme kuralıdır. Bu işlemlerde şirketin kripto parası XRP köprü parası olarak bulunuyor. Ripple, 90 milyon dolardan fazla fon topladı ve değerlemesinden bahsederken 10 milyar doların üzerinde.

Bitmain

Bitmain, BTC madenciliği için özel donanım tasarlayıp üretebilen Çinli bir şirkettir. BTC madencilik sektörünün en büyük oyuncularından biri olarak kabul edilen ve değerlemesi söz konusu olduğunda 12 milyar doları aşan bir şirkettir.

BitGo

BitGo, kripto için saklama hizmetleri sağlayan bir tür dijital varlık güvenlik şirketi olarak ortaya çıktı. Şirket, 70 milyon dolardan fazla finansman sağladı ve 1 milyar doların üzerinde bir değere sahip.

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler Yazılar