Evlilik Sitesi

Dul Bulma Siteleri

Dul bulma siteleri için doğru adrese girmiş bulunmaktasınız. https://www.hayatarkadasim.net ile dul bay ve bayan arkadaş bulabilirsiniz. dul bayan bulma kullanarak arkadaş edinmek oldukça kolaydır hemen ücretsiz üye olun eşsiz dul bayan bulma ile yeni arkadaşlar kazanın hayatınıza değişik heyecanlar katın dul bayan bulma işte benim aşkım ile sizde aşkınızı bulabilirsiniz.

Ne zaman Son bulur Yakarışım. Bulmaz herhalde. Buda hayal galiba. Bilirsin Saçma Hayallerim Vardır Benim. Gerçekleşemeyen. İzin vermediğim Hayaller. Sevgimden galiba, Hatalı Senmişsin, Benmişim. Umrumda değil artık. Doğruyu getirmeyen bir şeyin Benim üzerimde Ne türlü bir Hakkı olabilir’ki. Gitmek isteğini İçinde barındıran gitti Zaten. Al Beni Buralardan Desem, İşte elim Tut elimden Desem, Sevgine Çok inandım, Seni Çok seviyorum Desem. Dönmek istesen bile, Git dedimse bile, Gittiysen bile, Gel Desem.

Hayaller Bir umuttur. İnanmaya Yeniden başlasam Desem. Ben Sende kaldım, Beni Senle Birlikte Geri verirmisin Desem. Ayrılık Hediyemizi Körermiş Beyinler İçin Uzaklara Fırlatsan Desem. Her Mısraya Hüzün ekledim, İçinde Sen Vardın Hüzünler Umut’a Dönüştü Desem. her şeyi Bir kenara at, Sadece Ben olsam Hayatında Desem, Karaktersiz Dediğin Sevgiliye Eski aşkınla Bağlanırmısın Desem, Bana Oyuncaklarını Kaybeden Bir çocuğun, Yeniden bulduğu Oyuncağını gördüğün’ de ki Mutlulukla Gel Desem. Secdeye koyduğum alnıma yazar mısın onu Rabbim? Öldüğümde kâlbimle gömmeyin beni, Buz gibi yerde sevdiğimin üşümesini istemem! Akreple yelkovan bir garip aşk döngüsünde. Kavuşacaklarını bildikleri için belki; kolay ayrılıyorlar her seferinde. Allah’ından bul diyorsun! Seni kimden istedim de geldin, sanıyorsun!

İlgili Aramalar: Dul bulma siteleri, Dul arkadaşlık, dul bayan bul, dul kadın bul, dul erkekler, dul erkek kadın numaraları, dul sevgili ara

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu