Evlilik Sitesi

Düğün Şarkı Listesi

Düğün Şarkı Listesi, Evlilik ve arkadaş bulma sitemizde Düğün Şarkı Listesi gibi kıymetli konuyu ele aldık.. Yazımızın detay bölümünde Düğün Şarkı Listesi ile alakalı tüm ince ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Düğün Şarkı Listesi

Her şeyin güzel olmasını istediğiniz düğününüz için sizin ve sevdiklerinizin keyif alacağı düğün şarkı listesini sizin için bir araya getirdik.

Bu özel anınızda yoğunluk, heyecan, stres siz değerli okurlarımıza ufak detaylarda olsa bazı şeyleri unutturabilir. Düğün hazırlık süreci ile alakalı önceden yazmış olduğumuz içerikte bu sürede bir yakınınızı görevlendirebileceğinizin sağlıklı bulunacağını belirtmiştik. İşlerin kolaylaşması için bu size çok sağlayacaktır. Unutabileceğiniz veya eksik kalabileceğiniz düğün şarkılarını siz değerli okurlarımız için listeledik.

Giriş Müziği

Sizin ve eşiniz için çok mühim ve çok özel bu anı ikiniz için de özel, anısı olan bir giriş müziği belirlemeniz gerekir. Beyazlar içinde düğün mekanına girerken nasıl ki gelinliğiniz, damatlığınız, duvağınız ile göz dolduruyorsanız düğün giriş müziği ile bu anı tamamlamalısınız. Bu her ne kadar siz değerli okurlarımıza özel bir müzik olsa da fikir oluşturabilmeniz için Bruna Mars’ın Marry You şarkısını tavsiye edebiliriz.

Dans Müziği

Dans müziğiniz her şeyden önce dans seçiminizle uyumlu olmalıdır. Lakin siz değerli okurlarımıza favorim olan Leonard Cohen’in Dance Me to the End of Love şarkısını önerebilirim.

Pasta Müziği

Bir düğünün en ihtişamlı anlarından bir diğeride pastanın kesilme anıdır. Tabi bir de pasta müziği var. Pasta müziği şüphesiz ritmik keyifli bir şarkı olmalıdır. Bu güzel anınızda siz değerli okurlarımıza yine favorim olan Fransız şarkıcı Zaz’ın Je Veux şarkısını şiddetle önerebilirim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu