Evlilik Sitesi

Düğün Kredisi Almak

Düğün Kredisi Almak, Evlilik ve arkadaş bulma sitemizde Düğün Kredisi Almak gibi kıymetli konuyu ele aldık.. Yazımızın detay bölümünde Düğün Kredisi Almak ile alakalı tüm ince ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Düğün Kredisi Almak

Düğün kredisi nasıl alınır? Düğün kredisi almanın şartları nedir ?

Yuva kurmaya çalışan yeni evli çiftler gelinlik, düğün mekanı, beyaz eşya derken bir çok ödeme için kredi çekme ihtiyacı duyarlar. Birçok banka yeni evlenecek çiftlere özel kredi seçenekleri sunmakta ve yeni evlenecek çiftlere belirli bir zaman sonra geri almak şartı ile bankalar aracılığıyla düşük faizle evlilik kredisi verilmektedir. Peki her yeni evlenecek çift evlilik kredisi alabilir mi? Düğün kredisi almanın şartları nelerdir ?

Evlilik kredisini bir çok banka, ihtiyaç kredisi adıyla vermektedir. Ayrıca ihtiyaç kredisinin bunun yanında evlilik veya düğün kredisi adıyla, destek uygulaması bulunan bankalar da mevcuttur. Bu bankalara başvurunuza yaparak evlilik kredisi alabilirisiniz.

Düğün Kredisi Şartları

-Herhangi bir yerde belirli bir ücret karşılığı çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi

-Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi

-Emekli olanlar için maaş cüzdanlarının fotokopisi

-Gelir beyan belgesi alınması gerekli

-Kira geliri olan bireyler için, mevcut ise tapu ve kira kontratı fotokopisi

Düğün kredisinden yararlanmak için ilk kez nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi

-Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin olarak işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve başvuranın ismine düzenlenmiş bir fatura aslı olması gerekmektedir.

-3 ay içinde alınmış ikametgâh belgesi gerekmektedir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu