Evlilik Sitesi

Ciddi Evlilik İsteyen Erkekler | Arkadaş Arıyorum

[ad_1]

Ben bekar çalışan yalnız yaşayan daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var benimle birlikte yaşıyor. Ben artık yalnız olmak istemiyorum. Haliyle hem dul olmak hem de tek başına bir çocuk büyütmek oldukça zor bir durum. Bu zorluk maddi açıdan değil manevi açıdan bir zorluk. Ben de bu açıdan tekrar evlenmeyi düşündüm. Ve bunun için de ciddi evlilik isteyen erkekler ilanını açmak ve ciddi düşünen bir beyle tanışmak istiyorum.

Aslında pek bu gibi yerleri düşünmüyordum. Ancak arkadaşım burayı önerdi ve o da burada arkadaş bulmuş konuşacak sohbet edecek ve gerçekten güzel bir site olduğunu söyleyince ben de girip bir bakmak istedim. Ve bakınca da benim gibi ilan açan evlilik düşünen ve gerçekten hayatında artık mutluluk arayan insanlar olduğunu gördüm.Ve bundan biraz örnek alarak bende ilan açmak istedim. Ben bekar çalışan bir bayanım.Evlilik düşünen ve bu amaçla ciddi evlilik isteyen erkekler arıyorum. Kayseri de yaşıyorum. Benim için yaşadığı yerin bir önemi yok. Maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Ve evleneceğim yada tanışacağım insanın da bu şekilde olmasını isterim. Anlayışlı kibar nazik karşısında ki kişiyi anlayan düşünen mutlu olmak isteyen bir aileye sahip olmak isteyen bir bey arıyorum. Yaşım 41 dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir bayanım. Ve gerçekten artık yalnız olmak istemiyorum.Ciddi bir evlilik düşünüyorum. Ve mutlu olmak istiyorum.

Beni anlayan dinleyen gerçekten evlilik düşüncesi olan maddi açıdan bir beklentim yok yaşadığı yer de önemli değil. İstediği yerde yaşarım. Önemli olan mutlu olmamız ve birbirimizi anlamamız diye düşünüyorum. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Benim gibi düşünen kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan ve yaşı 41-50 arası olan ciddi evlilik isteyen erkekler arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu