Bayan Arkadaş Bul

ciddi arkadaş siteleri

ciddi arkadaş siteleri, evlilik sitemizde ciddi arkadaş siteleri başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… ciddi arkadaş siteleri başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

ciddi arkadaş siteleri

0

ciddi arkadaş, ciddi arkadaş siteleri, ciddi arkadaş sitesi

Ben kimim: Ben selcan ciddi arkadaş arıyorum. Bursa da yaşıyorum. 22 yasındayım. Korona dan dolayıı evde canım sıkılıyor. Benimle yaşlansana? Kitap okurum, çay demler şiir yazarım sana. Ha birde, her sabah için şükrederim, sonra gözlerine bakar “amin” derim. Amin,bu günde gördüm seni, bu günde güzel geçecek demek ki… Ben herkes gibi değilde, duam gibi severim seni, kalbimden, gönlümden kopan gizli saklı sözler gibi.. Kim duasını sevmeden diler ki?
Ne arıyorum: bana değer verecek sahiplenecek, kıskanacak, “şuana dek neredeydin” dedirtecek diğer yarımı arıyorum. prensimi alıp buradan çıkmak niyetim. umarım burdasındır
Görünüm

ciddi arkadaş, ciddi arkadaş siteleri, ciddi arkadaş sitesi
ciddi arkadaş, ciddi arkadaş siteleri, ciddi arkadaş sitesi

Boyum: 161 – 165 cm (63,1 – 65,0 inch)
Göz rengim: Siyah
Saç rengim: Siyah
Figürüm: Orta
Ağırlığım: 56 – 60 kg ( 121.4 – 132.3 lbs)
Hayat
Medeni durumum: Belirtmek istemiyorum
Sigara durumum: Hayır, daha ağzıma koymadım
İçki alışkanlığı: Hayır
Ana dilim: Türkçe
Kim ile yaşıyorsun?: Belirtmek istemiyorum
Çocuklarım: Belirtmek istemiyorum
Çocuk isteğim: Allah nasib ederse
Eğitim durumu: Üniversite
İşcilik durumum: Memur
Mesleğim: Eğitim
1. yabancı dilim: İngilizce
Kişiliğim: Gururlu
Din
Namazım: Kılabıldiğim kadar
Orucum: Evet, oruç tutuyorum
Kur’an okur musun?: Düzenli olarak
Haccım: Hayır
Gıdalardaki katkı maddelerine dikkat eder misin?: Evet
Dinini değiştirdin mi?: Hayır
Aile değerleri: Muhafazakâr
İlgi alanları
Favori gezi mekanlarım: Plaj, Aile tatili, Şehir turu, Deniz yolculuğu
Alışkanlıklar
TV alışkanlıkları: Haberler

ciddi arkadaş, ciddi arkadaş siteleri, ciddi arkadaş sitesi

 

ciddi arkadaş, ciddi arkadaş siteleri, ciddi arkadaş sitesi
ciddi arkadaş, ciddi arkadaş siteleri, ciddi arkadaş sitesi

Rüyada bir şehrin ünlü bir abidesini görmek, birinin uzun bir hayat süreceğine delildir. Abide, tarihi bir kalıntı ise, kendisi ileride adı unutulmayacak bir kişi olarak memleketinde isim yapar. Bir başka rivayete göre de: Rüyada bir şehrin ünlü bir abidesini görmek, uzun bir hayat süreceğine delildir. Rüyasında bir abidenin karşısında durmuş ona bakan birinin karşısına çift kısmet çıkar. Abide, hayatta çizilen yolda değişiklik yapmanın yararlı bulunacağına tasvir eder. Rüyasında abide gören kimse yaşamını tekrardan gözden geçirmeli ve ölçüp tartarak yeni bir karar verebilmelidir. Rüyasında bir abideye bakarak derin bir saygı duyan insana, çok önemli birinden yardım gelecek demektir. Rüyada bir abideyi geride bırakarak uzaklaşan kimsenin, kendi geleceğini planlayacak güç ve olanağı olacak demektir. Rüyada görülen abide çok tanınmış birine aitse bu iyiye yorulur. Rüyayı gören birinin çok başarılı bulunacağını manasına gelmektedir. Bilinen bir abideyi görmek geçmişiyle övünmeye de yorulur. Rüyasında önceden hiç görmediği bir abiyeyi görmek seyahate, uzun bir yolcuğa delalet eder. Abidenin onarıldığını görmek batıl şeylerin rağbet bulmasına, abidenin mevcut halinin tahribata uğraması, abidenin zarar görmesi yaşanacak değişikliklere delalet eder. Abide kısmettir. Rüyada bir şehrin ünlü bir abidesini görmek, birinin uzun bir hayat süreceğine delildir. Abide, tarihi bir kalıntı ise, kendisi ileride adı unutulmayacak bir kişi olarak memleketinde isim yapar. Bir başka rivayete göre de: Rüyada abide görmek, çevreden itibar görmeye, Doğu’ya seyahate ve evlada işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu