Bayan Arkadaş Bul

Buse ile tanış ve arkadaş ol

Buse ile tanış ve arkadaş ol, evlilik sitemizde Buse ile tanış ve arkadaş ol başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Buse ile tanış ve arkadaş ol başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Buse ile tanış ve arkadaş ol

4.97

İsim : Buse
YAŞ : 36
Şehir : Antalya
Cinsiyeti : Bayan
Medeni Hali : Evlenip ayrılmış
Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
Amacı : Evlilik
Aradığı : Bey

selam ben Buse Antalveya yaşamaktayım, 36 yaşında evlenip ayrılmış bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ve bu evlilikten çocuk sahibi değilim. Çok kısa süren bu evliliğimin bana kattığı tek şey daha doğrusu benden aldığı tek şey insanlara olan güvenim oldu ve artık her yeni tanıştığım bey olsun bayan olsun basit bir şekilde güvenemiyorum. Ayrıldığım zamandan bu yana çalışıp kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan bir bayanım. İnsanlara olan güvenimin azalmasından sonra biraz daha içine kapanık bir ahayt yaşamaya başladım ve tüm zamanımı işime, git gide artanı da kendime ayırıyorum. Burada bulunma nedenim dürüst ve evlilik amacı ile burada bulunan bir bey ile tanışarak yaşamımı birleştirmek istememdir.

buse ile tanış ve arkadaş ol 2

Aradığım bey her şeyden önce dürüst bir kişiliğe ve dürüst bir yaşantıya sahip olmalı. En önemli ve ilk kriterim bu biçimde. Ayrıca evlendikten sonrada işime devam etmeyi istiyorum. Bu nedenle Antalya ve etrafından beyler yazarlarsa sevinirim ve tabi evlendikten sonra eşinin çalışmasına izin verecek beyler olmalı. Maddi olarak fazla bir beklentim yok olması gerektiği gibi ailesine bakabilecek bir düzeyde maddi gelire ve sürekli olarak bir işe sahip olması yeterli. Benim gibi dul da olabilir veya hiç evlenmemiş bekar beyler de yazabilirler. Dış güzellik olarak herhangi bir kriterim yok. Artık asıl güzelliğin gönül güzelliği olduğunu bilecek kadar çok gördüm.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu