Bayan Arkadaş Bul

Boşanmış tekrar evlenmek isteyen bayanlarlar funda

Boşanmış tekrar evlenmek isteyen bayanlarlar funda, evlilik sitemizde Boşanmış tekrar evlenmek isteyen bayanlarlar funda başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Boşanmış tekrar evlenmek isteyen bayanlarlar funda başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Boşanmış tekrar evlenmek isteyen bayanlarlar funda

31Oy Ver.

İsim : Funda
YAŞ : 26
Şehir : Aydın
Cinsiyeti : Bayan
Medeni Hali :
Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
Amacı : Evlilik
Aradığı : Bey
birevlilik.com
Funda ben 26 yaşında bir bayanım. Aydın da yaşamaktayım. Boşandığım günden bu yana çalışan kendi ayakları üzerinde duran bir bayanım. Çok kısa süren ilk evliliğimden çocuk sahibi değilim. Aydın da yalnız yaşıyorum ve tüm zamanımı işime ayırıyorum. Artan çok az zamanım oluyor ve bu zamanı da fakat kendime ayırabiliyorum. Genç yaşta kalmış bir bayan olarak tüm zamanımı işime ayırmaktan pişman değilim. Aşırı sosyal bir yaşantı yaşayıp bireylerin verebilecekleri tepkilerden ve gereksiz yaklaşımlardan uzak kalmış oluyor. Yalnız olsam da huzurlu bir yaşantım var. Lakin artık yalnızlık ağır gelmeye başladı ve kendime bir hayat arkadaş, bir eş aramaya karar verdim. Yeni insanlarla gündelik işlerimi aksatmadan bir arkadaşlık sitesi ilanı ile tanışabilceğimi düşündüm ve bundan dolayı buraya bir ilan açarak neler bulunacağını bir görmek istedim.

boşanmış tekrar evlenmek isteyen bayanlarlar funda 1

İlk deneyimim nedeni ile insanlara zor güvenen bir yapım var. Bu nedenle olmassa olmazım ilk şartım karşımdaki beyin dürüst bir kişiliği olması ve dürüst bir yaşantısı olması. Maddi olarak çok büyük beklentilerim yok. Evlendiğimde eşimde izin verirse pekala ben de çalışıp aile bütçeme zevkle katkı sağlayabilirim. Lakin bir sınır belirlemek gerekirse; evliliğe hazır her beyde olması gerektiği gibi ailesine bakabilecek bir düzeyde maddi gelire sahip ve sürekli olarak bir işe sahip olması benim için yeterli gelmektedir. Herhangi bir fiziksel veya dış görünüşe ilişkin bir şartım yok. Lakin ben olabilecek olduğunca bakımlı olmaya çalışan bir bayanım. Bu benim için insanın kendine saygısı ile alakalı. Bu nedenle karşımdaki beyinde minimumından kendine dikkat eden bakımlı bir bey olmasını isterim. Medeni durum olarak benim gibi dul çocuk sahibi olmayan bir bey olması daha kolay anlaşabileceğimiz ortak yaşanmışlıklarımız bulunacağı manasına geliyor benim için. Bu nedenle dul çocuk sahibi olmayan beyler öncelikli tercihlerim içinde olacaktır. Mesajlarınızı bekliyorum

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu