Evlilik Sitesi

Boşanmış Eş Arayanlar

Boşanmış Eş Arayanlar, İkinci evlilik yapmak isteyen bayanlar, dahil birçok kişi için oluşturduğumuz evlilik sitemizde eş arayan erkekler ve kadınlar kendilerine uygun biri ile tanışarak bu ilişkilerini evlilik ile taçlandırma imkanı elde etmektedir. Sitemiz içerisinde gerekli olan tüm önlemleri almış olmanın ferahlığını yaşarken evlilik müessesinin gerektirdiği ciddiyet ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Birçok kişinin hayali olan evlilik için birbirinden farklı beklenti ve özellik arayışları bulunmaktadır. İnsanların bu süreç için tecrübeli ve evlilik kavramının ne anlama geldiğini deneyim etmiş insanlar ile tanışma gibi bir beklentileri de bulunmaktadır.

MESAJ YAZMAK İÇİN TIKLA

Boşanmış ya da bekar olan birçok kişinin bulunduğu sitemizde insanların kendilerine uygun eş arayışına eşlik ederek onlar için en uygun kişilerle tanışmalarında gerekli gayret ve çabayı gösterdiğimiz den emin olmalarını istemekteyiz.

Boşanarak daha önceki evlilikte var olan hataların farkına varmış olan ve evlilik sürecinde yapılması gerekenleri tecrübe etmiş olan kişiler bir diğer evliliklerinde daha sorunsuz ve huzurlu bir birliktelik yaşadıkları görülmektedir. Birçok kişinin kendisine göre belirlediği sebeplere dayanan boşanmış eş aramak bazı zamanlarda çocuklu bir birey ile evlenmek gibi nedenlere de dayanmaktadır.

eş arayan erkekler

İnsanların isteklerine göre hareket ederek İslami çerçevelerde bir birliktelik yaşamaları ve insanlarla tanışmaları için gereken tüm önlemleri almış olup sitemizde her gün daha iyiye gitmek için çalışmalara da devam etmekteyiz. Kişilerin isteklerine uygun olan kişiler ile tanışarak hoş sohbetler eşliğinde başladığı yolculuğun evlilik ile taçlandırılması bizleri oldukça mutlu ederek ilham kaynağımız olmaktadır.

Boşanmış Bayan Eş Arayanlar

Boşanmış bayan eş arayanlar sitemiz içerisinde kendi kriterlerine uygun olan güvenilir kişiler ile tanışarak hoş sohbetler eşliğinde yeni birliktelik oluşturmak istemektedir. Gereken tüm önlemleri alarak eş adaylarının birbiri ile güvenilir ve hoş sohbetler etmesi için elimizden gelen tüm çabayı göstermekle birlikte kişilerin bu süreç için kendilerine uygun eşi bulması için oluşturduğumuz platformda birçok hayat hikayesi ve birbirinden farklı insanlar bulunmaktadır.

MESAJ GÖNDER EŞİNİ BUL

Birçok erkeğin evlilik tecrübesi edinerek kendi sınırlarını ve doğrularının farkına varmış olan bayanlar ile birliktelik yaşamak istedikleri görülmektedir. Boşanmış ya da hiç evlenmemiş tüm insanların kayıt olabileceği sitemizde bayanların boşandıktan sonra bu platform sayesinde hatalarının farkına vararak mutlu ve yeni bir evlilik kurduklarını da görmekteyiz. Türk evlilik sitesi

Boşanmış Erkek Eş Arayan Bayanlar

Boşanmış erkek eş arayan bayanlar kendilerine uygun olan bireylerle tanışma fırsatı yakalayarak sitemiz aracılığında hoş sohbetler ederek yeni bir birliktelik kurmaları mümkündür. Evliliklerinde sorunlar yaşayarak boşanmış olan erkeklerin bu sonlandırdıkları evliliklerinden yola çıkarak farkına vardığı hatalar diğer evliliklerinde yol gösterici olmuş olacak ve bu süreçte daha doğru adımlar atmasını sağlayacaktır. Bayanların boşanmış erkekler ile evlilik yaşamak istediği ve tecrübeli erkekler eşliğinde bu süreçte sorunsuz bir birliktelik yürütmek istedikleri görülmektedir.

bosanmis es arayanlar 6326ee4243751
boşanmış eş arayanlar 1

Boşanmış erkek eş arayan bayanlar istedikleri doğrultusunda İslami çerçevede kendilerine uygun olan erkekler ile tanışma imkanı yakalamaktadır. İnsanların bu sürelerinde güvenilir ve tecrübeli bir omuz arayışına destek olurken onlar ile bu mutluluğu paylaştığımızı bildirmek isteriz.

Evlenmek İsteyenler

Evlenmek isteyenler sitemiz sayesinde kendilerine uygun olan insanlar ile güvenilir bir platformda tanışma ve daha sonraki süreçler için evlenme imkanı elde etmektedir. Güvenilirliğin esas olduğu sitemizde aynı zamanda çiftlerin mutluluğu için elimizden geleni yapmakla birlikte onların evlilik hayalini gerçekleştirmesi bizi iyi işler yapmak için daha da kamçılamaktadır. Evlenmek isteyen birçok yaş grubunun bulunduğu sitemizde insanlar kendi kafalarına uygun olan insanlar ile tanışarak seviyedeki boyutta bu ilişkilerini yürütme imkanı yakalamaktadır. Suriyeli Dul Bayanlar

Ayrılmış Eş Arayan Bayan ve Erkek İlanları

Tercihen boşanmış, çocuksuz, bir hanım arıyorum

Tercihen boşanmış, çocuksuz, bir hanım arıyorum yaşım 42 boyum 178 kilom 75 Boşandım, çocuğum yok, yalnız yaşıyorum. Hem yalnız olmuyor hem de çocuğum olsun istiyorum. Devamı »

40 50 yaşlarında boşanmış hayırlı bir eş istiyorum

40 50 yaşlarında boşanmış hayırlı bir eş istiyorum yasim 41 istanbul dogumluyum istanbul avrupa yakasinda oturuyorum boy 156 kilo 58 kumral ela gozluyum. Adı: Nurdan Devamı »

Ciddi evlilik ve yuva kurmak istiyorum

Ciddi evlilik ve yuva kurmak istiyorum niyetim ciddi bir evlilik boş muhabbet değil. Yaşım 42 boyum 180 daha önce bir kez evlilik yaptım ve ayrıldım. Devamı »

Hayatımın aşkını bulmak istiyorum

Hayatımın aşkını bulmak istiyorum Konya’dan Metin 38 yaş 170 boy spor yapılı biriyim yeşil gözlüyüm evlendim ayrıldım çocuğum yok kendi evim maddi manevi bir sıkıntım Devamı »

Nasipse evlilik düşünüyorum

Nasipse evlilik düşünüyorum 42 yaşındayım evlenip boşandım. Ailemle yaşıyorum Trabzon da. Allah nasip ederse buradan hayırlı bir insan çıkarsa evlilik düşünüyorum. Adı: Ayşe Yaş: 42 Devamı »

Eski eşimde bulamadığım sevgiyi huzuru mutluluğu ikinci evlilik de yaşamak istiyorum

Eski eşimde bulamadığım sevgiyi huzuru mutluluğu ikinci evlilik de yaşamak istiyorum 1967 İstanbul doğumluyum ismim Melek kahverengi göz rengim ikizler burcu kadınıyım dobraciyim dedikoduyu asla Devamı »

Gel yuva kuralım

Gel yuva kuralım ben Yusuf 50 yasında 1 evlilik yapmış ihanetten boşanmış alkol sigarası olmayan Konya da yaşayan isinde gücünde olan Allah korkusunu bilen birisiyim Adı: Devamı »

Evlilik amaçlı bayan arkadaş arıyorum

Evlilik amaçlı bayan arkadaş arıyorum ben Murat Kahramanmaraş Elbistanlıyım 40 yaşındayım 1 evlilik yaptım ayrıldım. Bir tane oğlum var yaşıma uygun evlilik adına Maraş tan Devamı »

Mutlu olmak istiyorum

Mutlu olmak istiyorum 44 yaşındayım 1 75 boy 92 kilo ela gözlüyüm kendi evimde yaşıyorum 2 çocuğum var kızım annesinden kalıyor oğlum 20 yaşında. Adı: Devamı »

Sadece ciddi beyler

Sadece ciddi beyler yazsın ismim melek 31 yaşındayım boyum 167 kilom 57 ela gözlü sarışın minyon bir bayanım daha önce evlenip ayrıldım ailemle yaşıyorum. Adı: Devamı »

Hayat arkadaşı arıyorum

Hayat arkadaşı arıyorum evlilik yapmak niyetim bunu da iyi biri ile gerçekleştirebileceğim buna inancım tamdır 66 dul 176 -87 atletik yapıya sahibim iki oğlum var. Devamı »

Mutlu bir yuva kurmak istiyorum

Mutlu bir yuva kurmak istiyorum Adana da ikamet ediyorum bir evlilik yaptım çocuğum yok temiz bir sayfa açmak istiyorum 1.75 boyunda 70 kiloyum fabrikada çalışıyorum Devamı »

İkinci baharimi yaşamak istiyorum

İkinci baharimi yaşamak istiyorum, yeniden evlenmek istiyorum. Adim murat yaşım 40 Ankara Haymana da yaşıyorum daha önce bir evlilik yaptım boşandim iki çocuk babasiyim. Adı: Devamı »

Allah’u Teala’nın emirleri doğrultusunda yaşamak isteyen bayan

Allah’u Teala’nın emirleri doğrultusunda yaşamak isteyen bayan arkadaş arıyorum. 43 yaşındayım, Boy: 1,85 Kilo: 85. İslami yaşamak isteyen birisiyim hamdolsun. Adı: Şammas Yaş: 43 Şehir: Devamı »

Evlilik sitesi

“Evlilik sitesi” aradım burayı buldum ve evlilik için ilan oluşturdum. İstanbul kartal dan evlilik isteyen, evlenmeyi düşünen bayan arkadaş arıyorum. İsim: Murat Yaş: 45 Nereden: Devamı »

İç Güveysi Arayan Bayanlar

İç Güveysi Arayan Bayanlar İle Tanışmak İçin En Doğru Adresteniz. Belli ki iç güveysi olmak isteyen erkekler ile evlenmek isteyen bayanların bakmakla yükümlü annesi, babası, Devamı »

Mutlu olmak kimim uğrunda sen yanımda ol bana yeter

Mutlu olmak kimim uğrunda sen yanımda ol bana yeter. Ben Hüsamettin denizlide yaşıyorum evlendim ayrıldım. Tekstille uğraşıyorum. Adı: Hüsamettin Yaş: 35 Nereden: Denizli. Devamı »

boşanmış eş arayanlar

Boşanmış Bayan Arıyorum

Boşanmış erkeğim, boşanmış bayan arkadaş arıyorum diyen erkeklerin dikkat etmesi gereken püf nokta ilan verirken kendilerini en güzel şekilde ifade ederek, karşı tarafın güvenini kazanmaktır. Baştan sağma, eksik bilgilere sahip evlilik ilanlarının başarılı olması oldukça zordur. Bu nedenle kendinizi en iyi şekilde ifade etmekten kaçınmayın.

ikinci baharımı yaşayacağım hayat arkadaşımı arıyorum

ikinci baharımı yaşayacağım hayat arkadaşımı arıyorum. Ben Hasan yurtdışında yaşıyorum. 48 yasındayım 176 boyunda 85 kiloyum. Adı: Hasan Yaş: 48 Boyu: 1/76 Kilo: 85 Nereden: Devamı »

Hafif psikolojik engelliyim

38 yaşındayım bir evlilik yaptım bosandim çocuğum yok. Esimi sever sayarım gayet ılımlı sakın romantik biriyim.  Devamı »

Dul Boşanmış Bayan Arıyorum ↗

Güvenilir dürüst boşanmış bayan arkadaş arıyorum. Adı: Hakan. Yaş: 25. Nereden: Ankara. Medeni durumu: Bekar. Mesajı: ismim hakan 25 yaşındayım bekarım.

Sevmek ve sevilmek istiyorum

Sevmek ve sevilmek istiyorum. Ben 49 yaşımdayım boşandım iki kız evladım var velayeti annesinde. 25 yıldan beri özel sektörde çalışmaktayım. Adı: Tamer Yaş: 49

”SSS”

Boşanmış Bayan Eş Arayanlar

Boşanmış bayan eş arayanlar sitemiz içerisinde kendi kriterlerine uygun olan güvenilir kişiler ile tanışarak hoş sohbetler eşliğinde yeni birliktelik oluşturmak istemektedir.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. merhaba ismim çağlar 32 yaşındayım istanbulda yaşıyorum inşaat sektörü ile uğraşıyorum allah korkusu olan eşine sadakatli dürüst güvenilir bir eş adayı arıyorum
  05528312936

 2. İyi Günler Ben Cevher 36 Yaşındayım
  Ankara da Yaşıyorum 76 kilo 1,77 boyda
  Zayıf İnce Yapıda Esmer tenli biriyim.
  Bir Evlilik yaptım
  Boşandım. Eşim ihanet ettiği için, Ondan boşanıp evliliğimi sonlandırmak zorunda kaldım.
  Çocuğum yok. Sevdiğim Biri Yok
  Kamu Kurumunda Memurum..
  Kişiliği karakteri oturmuş sempatik yalanı sevmeyen dobra dürüst duygusal cana yakın doğayı tabiatı denizi seven sigara alkol kullanmayan Gerçek Sevgiyi Aşkı arıyan mutlu olmak isteyen biriyim Ciddiy Dürüst yalan Söylemiyen bir hanımla Yuva kurmak Evlenmek istiyorum aradığım seviceğim kişi ise dürüst olsun yalan söylemesin sevdiğini aldatmasın sadık olsun Huyu ve kalbi güzel olsun İnsanın Dış görünüşü Güzelliği Benim için önemli değildir benim için önemli olan Kalp Güzelliği İç Güzelliğidir Güzellik gelir geçer
  Ben ciddi bir ilişki arıyorum
  Aşka dayalı ciddi ve güçlü bir ilişki arıyorum
  yalandan nefret ederim
  benim için Yaş önemli değil Aradığım Kişinin Yaşı benden büyük olabilir.
  Şehir farketmez Her Şehirden Olabilir
  Lütfen niyeti Ciddiy olan Bayanlar yazsın Saygılarımla…
  [email protected] 05547483185

 3. Selam ben bursadan emrah40 yaşında 1.75 boyunda 75 kiloda ela gözlü yakışıklı karizmatik olgun bir beyim ben bursa ve çevresinden Suriyeli ve türk bir bayanla tanışmak istiyorum..yaş ve kilo takıntım yoktur her yaştan Suriyeli bayanlar arayabilir..0507.064.09.40

 4. Selam ben bursadan emrah44 yaşında 1.75 boyunda 75 kiloda ela gözlü yakışıklı karizmatik olgun bir beyim ben bursa ve çevresinden Suriyeli ve türk bir bayanla tanışmak istiyorum..yaş ve kilo takıntım yoktur her yaştan Suriyeli bayanlar arayabilir..0507.064.09.40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu