Erkek Arkadaş Bul

bir bayanla ciddi evlenmek istiyorum

bir bayanla ciddi evlenmek istiyorum, evlilik sitemizde bir bayanla ciddi evlenmek istiyorum başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… bir bayanla ciddi evlenmek istiyorum başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

bir bayanla ciddi evlenmek istiyorum

0

bir bayanla ciddi evlenmek istiyorum

Adınız
Selami
Email Adresiniz
[email protected]
Mesajınız
eşim iki yıl önce vefat etti 60 yaşındayım 50-55.yaşlarında kapalı bir bayanla ciddi evlenmek istiyorum Sivas’ta yaşıyorum
Soyadınız
coşkun
Size Ulaşabileceğimiz Telefon Numarası
05373188178

 

bir bayanla ciddi evlenmek istiyorum

aşk arayan bayan ariyorum
AŞK ARAYAN BAYAN ARIYORUM

Ücretsiz Sohbet Odaları

Birevlilik Chat Sitesi siz değerli okurlarımız için açıldı Ücretsiz Sohbet Odaları Sitesi siz değerli okurlarımız için açıldı bayan bay bireylerle sohbet et, Düşünen insan okur. Okuyan insan bilir. Bilen insanda düşünür. Çünkü düşünmek bilgeliktir. Bir insan içinde bilgi en büyük hazinedir. Bu hazineye sahip olan herkes dünya çapında kolay yaşar. Çünkü bu dünya akıl ve bilgi dünyasıdır.Kendisi için bu dünya çapında bilgisi çok olanın her iki dünya çapında hem değeri hem de saygınlığı çok olur. Bilgisi ve düşüncesi olmayanın da her iki dünya çapında da değer ve saygınlığı olmaz. Çünkü insanın değer ve saygınlığı, verdiği şeyler kadardır. Onun için insan okuyup aklını büyütmeli. Düşünüp yüreğini genişletmeli.Anlatıp insanları bilgilendirmeli. / Onun için insan okuyup aklını büyütmeli ki, (bilgi sahibi olup) düşünüp yüreğini büyütebilsin sohbet edip insanlara bilgi aktarabilsin. Ücretsiz Sohbet Çünkü bilgi aklın meyvesi, yüreğin tohumudur. Bilgisiz akıl ne düşünür.

 

Ücretsiz Sohbet Odaları

Ne de düşünüp düşünce üreterek (sağduyulu düşünceyle) örnek verir. Yani insana artı bir değer kazandırır. Akla değer kazandıran sağduyuyla elde edilmiş bilgi de kalbe ekilen bitki gibidir. Bu bitki kalpte yerini bulup yeşerirse insanı eğitip edep ve güzel ahlak sahibi yapar. Vicdanını olgunlaştırıp insanı, insan yapar. Günümüzde en fazla özlediğimiz şey insanlık değil mi? İnsanı, insan yapmayan bilgi, ne akılda, ne düşünce de ne de kalpte bir işe yarar. Hiç bir işe yaramayan bilgi,bir başı mezar taşına çevirir. Kalbide vücutta hiçbir işe yaramaz et parçası haline getirir ve Öylesine kalpte yalnızca vücuda kan pompalayan bir makine olur. Hiçbir işe yaramaz. Hiçbir değer üretmez. İşe yarayıp değer üretmeyen her şey gibi o değersiz ve kıymetsiz bir şey olur.İnsan bildiği bilgileri ne kadar çok insana aktarabilirse o kadar çok hayat kurtarmış olur. Kulaktan kulağa yayılmaz bunun için en güzel olanak sohbet siteleridir. Milyonlarca site var ama bizim sitemizde boş muhabbet dönmez kim ne bilirse onu paylaşır Siz neler biliyorsunuz Bizimle paylaşmak istemez misiniz Bizler sizinde bildiğiniz bilgileri ögrenmek için sabırsızca sizi bekliyoruz. Nerde kaldınız?

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu