Erkek Arkadaş Bul

Bedava Dul Sevgili Bul

Bedava Dul Sevgili Bul – İsmim Tuğçe.. Bende sitenize ilan göndermek istiyorum. Sıradan tesettürlü bir bayanım. Daha önce bir defa evlenip boşandım. Çocuğum yok. 28 yaşındayım. Erken yaşta evlenmeme sebeben boşanma kararı aldım. Dört senedir de dul ve yanlız bir bayan olarak hayatıma devam ediyorum. İstanbul’da havalimanında yer hizmetleri nde çalışıyorum.. Bu nedenle bunu bilerek benimle sevgili olmak isteyenleri değerlendereceğim. Çünkü bazı erkekler için gecenin saat üçünde işe gidiyor olmam, havaalanı gibi bir yerde çalışıyor olmam oldukça büyük problem teşkil ediyor. Kısacası beni sahiplenebilecek birisini arıyorum..

Gezmeyi seven, kitap okumayı seven, hayatı yaşamayı seven bir kadınım diyebilirim. Benimle beraber hayatını yaşayacak ciddi bir erkek arkadaş arıyorum. Aslında her kadın gibi ben de sevmek, sevilmek, güvenmek öncelikli gayem. Ancak bu devirde insanlara güvenmek gerçekten çok zor bir hale geldi. Evlendim eşimle liseden beri arkadaştık. İnsan gerçekten karşısındaki kişiyi ne kadar zaman geçerse geçsin bazen tanıyamıyor. Belli bir yaşa gelince çok iyi anlaştığımız için evlenme kararı aldık. Ancak iş aynı eve girmeye gelince gerçekten ciddi sıkıntılar yaşamaya başladık.

Aslında beni olduğum gibi herşeyinle kabul eden adam gitti yerine bambaşka bir insan gelmişti. Ailesi ile normalde çok iyi anlaşıyordum. Ancak gelin olarak o aileye girdiğimde gerçekten bana farklı davranmaya başladılar. Durum böyle olunca da ben boşanma kararı aldım. Boşanma sürecimde gerçekten çok zor geçti. Arkadaş çevremi kaybettim. Çünkü gerek ailesi gerekse kendisi sürekli olarak üzerimde bir baskı oluşturdular..

Ben de kaçıncı yılda yaşadığımızı, artık kadınların da kendileri başlarına güzel mutlu bir hayat kurabileceklerini savunuyordum ama artık öyle değil. Artık biz kadınlar da kalacağız korkusunu yaşamıyoruz. Sonuçta hepimiz kendi ayakları üzerinde durabilen, kendileri başına yaşayabilen insanlarız. Elalem ne der, etraf ne der diye düşünerek gerçekten kendimizi yıpratmaya hiç gerek yok. Bir insan bir ilişkide mutlu değilse kesinlikle o ilişkiyi bitirmeli diye savunuyorum..

İlgili Aramalar: En kolay sevgili bulma sitesi, Whatsapp bayan arkadaş Telefon Numaraları, Dost bulma sitesi, Bayan arkadaş bulma sitesi Bedava, Canlı sevgili bulma, Arkadaşlık sitesi ücretsiz üye olmadan,Arkadaşlık numaraları, Bayan dost arıyorum

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu