Bayan Arkadaş Bul

bayanlarla arkadaşlık

bayanlarla arkadaşlık, evlilik sitemizde bayanlarla arkadaşlık başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… bayanlarla arkadaşlık başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

bayanlarla arkadaşlık

51Oy Ver.

Ben Suzan: Antepliyim. Yalnız yaşıyorum, Bir aile istiyorum, çocuk istiyorum … Çocuk sahibi olmak ve onları buyutmek yetiştirmek istiyorum..
Ne arıyorum: Gerçekten İslam’da yaşayan bir erkek arkadas. Boşanabilir ama kendimde hiç çocuğum olmadığı için cocuksuz biri olmalı.

 

olgun dul bayanlarla arkadaşlık, boşanmış bayanlar, dul erkekler, dul bayanlar

bayanlarla arkadaşlık edebileceğiniz ve görüntülü arkadaşlık ortamı olan sitemize hoş geldiniz;

Kamerada kız arkadaşınız yahut daha yeni tanıştığınız bir bayanlar karşılıklı kamerada sesli ve görüntülü görüşme uygulayabilirsiniz. Kaliteli arkadaşlık mekanlarında güzel dakikalar geçirebilirsiniz.

 

 

 

Kamerada karşılıklı görüntülü arkadaşlık ve mikrofonda sesli görüşmeler, arkadaşlıklar edebileceğiniz arkadaşlık ortamıdır. Kamerada sevdiklerinle,kızlarla ve akrabalarınla arkadaşlık sitelerinde konuşabilirsiniz. bire bir arkadaşlık siteleri olan özel sitelerde yalnızca kendiniz görüşebilirsiniz.

psiko-biyo-sosyal bir çok gereksinimi karşıladığı görülen evlilik ilişkisinin çiftlerin duygusal birtakım gereksinimlerini de karşılıyor olması evliliğin göz ardı edilemeyecek bir boyutunu oluşturmaktadır. kadın ve erkek sevme, sevilme, beğenilme gibi doğal gereksinimlerini de evlilik ilişkisi içinde karşılamaya çalışmaktadır.
Psiko-biyo-sosyal bir çok gereksinimi karşıladığı görülen evlilik ilişkisinin çiftlerin duygusal birtakım gereksinimlerini de karşılıyor olması evliliğin göz ardı edilemeyecek bir boyutunu oluşturmaktadır. Kadın ve erkek sevme, sevilme, beğenilme gibi doğal gereksinimlerini de evlilik ilişkisi içinde karşılamaya çalışmaktadır.

 

evlilik nedir, nasıl meydana gelir, evliliğin tarihi, tarihçesi, evlilik çeşitleri, evlilik ile ilgili bilgi.

Sesli arkadaşlık sitelerinde unutmayın ki yalnızca sanal arkadaşlık etmiyor bu arkadaşlıkları Real hayata taşıyoruz. Kamerada bayanlarla özgürce arkadaşlık edebileceğiniz olgun, bekar, dul bayan arkadaş edinebilirsiniz.. Kamerada görüntülü arkadaşlık etmek için üst bölümdeki arkadaşlık giriş resmine tıklayarak hemen arkadaşlık bağlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu