Bayan Arkadaş Bul

bayanlar la tanış

bayanlar la tanış, evlilik sitemizde bayanlar la tanış başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… bayanlar la tanış başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

bayanlar la tanış

0

boşanmış Bayanlar arayan ve arkadaş olmak isteyen herkese kocaman merhaba diyerek ilanıma giriş yapmak istiyorum. Genelde birden çok erkek bayan arıyorum diyerek ilanlar açmakta. Bende bu site aracılığı ile bana ikinci baharımı yaşatacak bir beyefendi ile tanışmak ve arkadaş olma amacındayım. 39 yaşında, kumral ve bir bayanım. Eğer benim gibi bir bayanlar arıyorum diyorsanız hemen ilanımın detaylarına geçiyorum. Bildiğiniz üzere olmanın bazı zorlukları var.

Çevredeki insanlar farklı gözle baksa da bir bayan her zaman yanında ki erkeğin onu koruyup sahip çıkmasını ona değer vermesini onu dinlemesini ister. Değerli ve özel olduğunu hissetmesi bir kadın için paha biçilemez bir şeydir.

Bende bayan olarak beni rahatsız edecek kişiliğime ve kişiliğimle örtüşmeyen kaba saba insanlarla ne bir araya gelirim nede yaşamıma sokma uğraşında olurum. Hayatımda bu tarz insanlara kesinlikle yer yok. Lütfen bunların bilincinde olun.

Çünkü zor bir yapım olmamasına rağmen hayatta bazı şeyleri görüp geçirmiş bir kadın olarak biraz titiz ve ince eleyip sık dokuyan bir yapıya sahibim. Bu nedenle benimle arkadaşlık kurarken sizleri bir nevi kendimce teste tabi tutacağımı bilmenizi istiyorum. Bu bölümde zorlanacağınızı şimdiden söylemem gerek ?? Kendimden bahsetmeyi unuttum. Yasemin ben. Hemen belirteyim çok zengin filan değilim normal mülayim bir yaşamım var öyle çok zengin insanları da istemem yaşamımda. Zaman ne gösterir bilinmez ama amacım şuan için evlilik değil. İlk ilk kez arkadaş olmak istiyorum. Neyse, bazı nedenlerden dolayı artık bayanlar kervanına katıldım. Yalnız yaşamayı sevmediğim gibi telefonla konuşmak istediğim arkadaşlara her zaman ihtiyaç dikazm. Tabi bayanlarla sohbet muhabet etmeyi amacında olan bireyler ilk tercihim olacaktır.

birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com birevlilik.com

olgun bayan
bayanlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu