Erkek Arkadaş Bul

BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM Mersinden

BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM Mersinden, evlilik sitemizde BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM Mersinden başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM Mersinden başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM Mersinden

0

Ben Ahmet Can Akyol

59 yaşındayım, emekliyim ve Mersin de yaşıyorum.
Boyum 170 cm. kilom ise 80 kg.’dır.
Herhangi bir engeli bulunmayan, dinç, sağlıklı ve farklı zamanlarda spor yapan biriyim.
Sosyal, kültürel, sanatsal faaliyetlerle ilgilenmeyi ve doğayı seviyorum.
Hobilerim içinde, resim yapmak, balık avlamak bulunmaktadır.
20 – 40 yaş arası kafası ve düşünceleri benimle uyum sağlayabilecek.
Sosyal, kültürel, sanatsal faaliyetlere ilgi duyan, güzel yemek yapmayı seven, sportif yapılı bir bayanla arkadaş olmayı istiyorum.
E-POSTA ADRESİM: [email protected]

face: https://www.facebook.com/ahmetcan.105/

bayan arkadaş ariyorum mersinden
BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM Mersinden


BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM MersindenSohbet Rüzgarları Yurt İçinde Eser.

Tüm yurt genelinde internet kullanıcıları ve yurt dışında yaşayan tüm yurttaşlarımıza sevgi dolu, Özlem giderme amaçlı yapılan sosyal sitemiz ve bol aktivite düzenlemekte olarak sürekli olarak güncel paylaşımlar özgür medyayı takip ederek siz değerli okurlarımıza yurt genelinde haberler, ve popüler olan tüm konular hakkına bilgileri paylaşmaktayız. Yurt Chat ile akla gelen ilk kez özlem ile anılan yurt sevgisini gidermek için vatanında yaşayan insanlar ile hasret gidermek bu olan üstü aktiflik ve bunların bunun yanında eklemek istediklerimiz, Aile Chat, Gurbet Chat, Yurt Chat, gibi hasret giderme odaları ile yurt dışında yaşayan tüm insanlarımıza hasret giderme paylaşım platformu olarak Türkiye de önderliğimizi sürdürmekteyiz. Yatılan tüm mekanlarda gelenek durumuna gelen ve vazgeçilmezimiz olan akıllı cep telefonları ile giriş yapabilir, Yurt Chat odası ve bunun gibi hasret gidermek için kaliteli düzeyli muhabbetin akış tadını yakalamak için radyomuzda dinleyebilir, Radyo yayınında olan radyo dj ile istek isteyerek yurt içinde yaşayan ailenize istek göndererek onlar ile hasret giderebilirsiniz.

 

Yurt Dışı Sohbet Odaları Türkiye-sohbet Yurt dışında yaşayan tüm Türklerin buluşma odaları için elimizden gelen tüm olanakları en yüksek düzeyde değerlendirerek gelen kullanıcılarımızın en iç den duygularımızın yoğunlaştığı, bir üst makalede anlatmakta olduğumuz hasret giderme kanallarında sohbet ederek yurt özlemini giderebilirsiniz. Seviyeli Arkadaş ortamında buluşma olanağı ile siz sohbet severlere sitemizin sürekli olarak güncellenmesi bunların yapılması siz kullanıcılar için bir artı olarak bize geri dönüş sağlamaktadır. Sohbet platformları ücretsiz olarak her geçen gün için popülerliğinin artışı içinde büyük sosyal platform sitelerini geride bırakmayı planlamaktadır.

 

Muhabbeti sevgiye döken onu ağızdan çıkan her kulağa hoş gelen sözcükler ile bir araya gelen aşkın kalbi sohbet odaları ile buluşmaktadır. Aşkım ritimleri ile muhabbet içinde yaşanan her tatlı olayın arkasında sanal dünyamıza renk katmakta olan ve her geçen gün aşktan yana olup sürüklediği bu macera dolu serüvene sizlerde katılın. Paylaşımlar içinde nitelikli, damar, sevgi, aşk ve sohbet odaları ile adlandırılan kategorilerin ilkelerini teker teker ayırarak anlatalım.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu