Evlilik Sitesi

Bayan arkadaş arıyorum hakan yıldız

[ad_1]

Bayan arkadaş arıyorum hakan yıldız, istanbul da yaşıyorum yaşım 35 bekarım, kamuda çalışıyorum, ciddi güvenilir bayan arkadaş arıyorum. Hiç evlilik yapmadığım için ciddi arkadaşlık isteyen bayanlar hiç çekinmeden bana yazabilir. Aradığım bayan kriterleri, 23-45 yaş arası zayıf bakımlı ne istediğini bilen ve kendi kararlarını verebilen kadınlardır.

Kişisel bilgilerim nelerdir ?

Siyah ve kısa saçlı gözler kahve rengidir, giyim tarzı spor ve klasik tarzdır. Alkol ve sigara kesinlikle kullanmıyorum. Aradığım ilişki türü kısa süreli ilişki, uzun süreli ilişki, evlilik gibi. ilk etapta sadece whatsapp iletişim bilgilerim 0536 492 38 37 dir. ilk görüşmeler sadece whatsapp ile olur. Sebebini isterseniz daha sonra açıklarım.

İnternet den bayan arkadaş bulmak mümkün mü ?

İnternet den erkek arkadaş bulmak ne kadar kaygı verici düşündürücü ise bayan arkadaş da bulmak o kadar kaygı verici ve düşündürücüdür. Şahsi fikrim internette arkadaş bulma sitelerinde güvenilir arkadaş bulmak riskli ve zordur. Peki neden riskli ve zorludur. Arkadaşlık sitelerin amacı sadece üyelerden para tırtıklamak olduğu için sitede ister istemez kalite düşüklüğü oluyor. Girmiş olduğunuz site ticari amaç için kurulmadı sadece kendim ve diğer arkadaşlar ücretsiz bilgi girişi sağlayarak kendilerine uygun arkadaşların buluşması amacıyla kurulmuştur. erkek arkadaş arıyorum sitesi tamamen ücretsizdir.

Bayan arkadaş arıyorum hakan yıldız ne kadar güvenlidir.

Şuan okumuş olduğunuz sayfa kendi bilgilerim ve sadece şahsıma aittir. Bu sayfadaki bilgilerin doğruluğunu % 100 garanti ederim. Erkek arkadaş arayan bayanlar benim whatsapp numaramdan rahatsız edebilir.Beni tanımak isteyen bayanlar sıkıldıklarında yazmayı veya iletişimi kestiğinde kesinlikle rahatsız edilmezler. Süreç whatsapp ile ilk yazışma başlar. Yazışma olumlu gittiği takdirde telefonda konuşmak istersek konuşabiliriz. Reel tanışma 1 kaç gün tel de konuştuktan sonra görüşme olur. Görüşmek için telde aylarca konuşmak mümkün olmayacaktır. Görüşme esnasın da olumsuz kaygılar olursa kalabalık bir yerde görüşme mümkündür. Genelde ilk görüşmede kılıçlar çekilir ? Biri diğerini beğenmez beğenmeyene güle güle derler. Her neyse hayırlısı olsun demek lazım. Son olarak ilk whatsap görüşmesinde abuk subuk sohbet ve konuşmalar yapmadığımı söylemiş olayım. Bu tarz anlık edepsiz sohbet düşünenler beni aramasın. şimdiden hepinize bol şans iyi günler dilerim. İletişim numaram sadece whatsapp: 0536 492 38 37 Hakan bey

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu