Ana SayfaTeknolojiBaşarısız İşinizi Kurtarmanıza Yardımcı Olabilecek 4 Pazarlama İpucu

Başarısız İşinizi Kurtarmanıza Yardımcı Olabilecek 4 Pazarlama İpucu

Başarısız İşinizi Kurtarmanıza Yardımcı Olabilecek 4 Pazarlama İpucu

Her şeyden önce, bu yolun dışındaki kasvetli istatistikleri elde edelim. Dünyanın dört bir yanındaki küçük organizasyonların başlangıcını uyandıran girişimci ruhla karşı karşıya kalan insanları bilirsiniz – küçük işletmenizi girişimci Ölüm Vadisi’ne sürükleyebilecek insanlar. Gerçekten, işinizi başlatmak ve sahiplenmek korkutucu ve güvensiz olabilir. İş başarısızlığının en önemli nedeni yetersiz nakit akışıdır.

Pazarlama planları ve pazarlama stratejileri üzerinde günlük geziler yaptığınızda, taze fikirlerin olmadığı kuru bir döneme girebilirsiniz. Bu almak için sinir bozucu bir pozisyon olabilir. Yaratıcı bir döneme girdiğimizde, pazarlama ipuçlarını ve fikirlerini incelemek için zaman ayırmanın yararlı olduğunu keşfettik . Bunu yaparak, genellikle yaratıcı düşüncemde bir sarsıntı yaratıyor ve ayrıca duygusal pazarlama bloğunu zorluyoruz.

Promosyon ipuçlarına ve düşüncelerine göz atmak, hatta bunları çevrimiçi aramak zaman alan bir iş olabilir, bu nedenle, şimdi başarısız olan işinizi kurtarmak için bu beş pazarlama uzmanı promosyon ipucunu sizinle paylaşacağız. Uku’dan bu diğer pazarlama ipuçlarını da görebilirsiniz !

Okuma, Araştırma ve Yönlendirmeler

Müşterilerinizin ne aradığı ve rakiplerinizin ne yaptığı hakkında fikir edinmek için bu sınıfları kullanın. 80/20 kuralını unutmayın; İşletmenizin %80’i, ziyaretçilerinizin %20’sinden gelecek. Şu anda mevcut veya önceki müşterilerinize yeniden pazarlama yapıyor musunuz? Aksi takdirde, bugün başlamak için iyi bir gün olabilir.

Tavsiye isteyin. İpuçları, küçük işletmenizi büyütmenize yardımcı olabilir ve çoğu kişi, bir pazarlama mesajı veya promosyon üzerinden ortaklarını, ailesini ve ortaklarını tahmin eder. Neden referans istemiyorsunuz? Pazarlamanızı ölçün, neyin işe yarayıp neyin yaramayacağını anlayın ve sonuçlarınızı elde eden çabalara açıkça daha fazla zaman ayırın. Hangi çaba maksimum sonuçlardan birini getirdi ve son zamanlarda buna benzer bir şey yapmayı denediniz mi? Cevabınız muhtemelen gözünüzün önünde olabilir.

Takılırsanız, bir not defteri veya öneri günlüğü ile oturun. Yazmaya başlayın – şaşıracaksınız ve sadece zihninizin sürüklenmesine izin vererek fikirlerinizi yazabilirsiniz.

Ürün Pazarlama Önerilerini Kullanın

Pazarınızı bilin. Bazı B2C kitlesine satış yapıyorsanız, bu özelliklere odaklanın, B2B pazarınıza satış yapıyorsanız, gitmenin yolu faydalara odaklanmaktır. B2-C tamamen onları nasıl hissettirdiğinizle ilgilidir. İşletmeler Arası, zamanınızı ve finansal kaynaklarınızı nasıl yönettiğinizle ilgilidir.

Ürünlerinizin fotoğraflarını sergilemek için Pinterest ve Instagram gibi Sosyal Medya sitelerinden yararlanın. Fotoğrafların yüksek kalitede olduğundan ve ürünlerinizin işçiliğini gerçekten gösterdiğinden emin olun.

Ürün referansları, ürünlerinizi satın almakla ilgilenen tüketiciler olmanıza yardımcı olabilir. Referanslarınızın da yazılmasına gerek yok, video teknolojisini kullanmaya ne dersiniz ve gerçekten etkili bir duyuru ekleyin. Video, bir sunumu sergilemek için mükemmel olabilir. Reklam istasyonlarınızı değerlendirin. Şu anda hedef kitlenize ulaşıyor musunuz? Alabileceğiniz başka kanallar var mı? Şunu düşünün, genç annelere satış yapıyorsanız, onları 50 yaşındaki erkeklerden çok farklı noktalarda bulacaksınız. Neden beyin fırtınası yapıp birkaç yeni istasyonu keşfetmiyorsunuz?

Şu anda kendi ürününüz için derecelendirme ve incelemeler mi topluyorsunuz? İncelemeler, bir sonuca ilişkin olarak tüketicilerde önemli bir rol oynamaktadır. Hizmet kuruluşları, reklam mesajları sağladıkları değere yönelik olduğunda harika sonuçlar görme eğilimindedir.

Konut müşterilerine hizmet verebilir misiniz? Devam edin ve sizi denemeleri için bir teşvik kullanmaya karar verin. Gruplar veya topluluklar gibi bir hizmet aracılığıyla pazarla birlikte belirli posta kodlarını hedeflemek mümkündür.

Pazarlama alanında, tek anlaşmada bir anlaşma yoktur. Hizmetinize ihtiyaç duyduklarında sizi düşünmelerini sağlamak için müşterilerinizle düzenli olarak yakın iletişim halinde olduğunuzdan emin olun. İşletmenizi sektörünüzde bir otorite olarak sıralıyorsunuz. Oradan kaçın ki tüketiciler kendi hizmetine ihtiyaç duyduklarında sizi düşünsünler. Tüketicileri sizi bir araya getirmeye ve soru sormaya davet eden Soru-Cevap web yayınlarına liderlik edin. Google+ hangout’ları buna çok basit neden olur.

Web’de ve Dijital Pazarlama İpuçları

Asla her sosyal medyada olmanıza gerek yok, ancak bulunduğunuz sitelerde veya sosyal gruplarda mükemmel bir iş yapın. Bunun nasıl çalıştığından emin değilseniz, dijital pazarlamada SEO Uzmanlarından yardım isteyin.

Web sitenizin profesyonelliği ve aynı zamanda küçük işletmenizin gerçek bir temsili olan mesajı verdiğinden emin olun. Oh, ve internet sitenizi incelerken, emin olun ve belirli kişi sıralamasının çalıştığından emin olun. Kaç kişinin yapmadığına şaşıracaksınız.

İlgi çekici ve ikna edici çevrimiçi metin kullanın. İnternet sitenizi öğrenmeye dayanamıyorsanız, başkalarının da öğrenmek isteyeceğini size düşündüren nedir?

Alarmlar kurun, böylece tüketiciler kişisel olarak sizin hakkınızda konuştuğunda veya hizmet veya ürün ararken bunu anlarsınız. Sosyal alarmlar için Google Alarms’ı Sosyal Mention ile birlikte kullanıyoruz.

Daha fazlasını oluşturun, yazın ve yazın.

İçerik, internet pazarlamasının büyük bir parçası haline geliyor. Yazar değilseniz, olan birini bulun. İçerik Reklam Önerileri. Kalıcı ol. Bu, içerik reklamcılığı sonuçlarınızı yazmak olacaktır. İçerik fotoğraf, resim, video ve metin içerebilir. Yaratıcı ol.

Makaleler oluşturmak için bir yıl harcamadan içeriğinizin başarı ölçütlerini ölçmeyin.

Sonuçlar hemen gelmeyecek, ancak bir kez başladıklarında, şüphesiz zaman yatırımının buna değer olduğu inkar edilemez.

Bir konuşma alıyormuş gibi yazın, o zaman bir dönem ödevi yazmıyorsunuz ve insanların bunu öğrenmesini istiyorsunuz. Enerjinizin çoğunu, her zaman geçerli olacak içeriğe veya bir, iki ve hatta beş yıl içinde hala geçerli olacak içeriğe harcayın.

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler Yazılar