Sohbet

Barbie Pembesinden İlhamla

[ad_1]

Balmain

“I am a Barbie girl, in a Barbie world!”

Şarkıya biraz güncelleme getirmenin vakti geldi, zira Barbie de artık dijital dünyada. Barbie, Balmain ile hem fiziksel hem de dijital dünyada bir deneyim yaratmak için modaevi ile ortaklık kuruyor.

Barbie ve Balmain, hazır giyim moda ve aksesuar serisini sunmak için bir araya geldi. Ancak bu sefer işin içinde oyuncak bebekler yok.

Fransız tasarımcı avatarlar tarafından modellenen ancak yetişkinler için yapılmış 50 parçalık bir unisex kapsül koleksiyonu hazırladı. Barbie ve Ken avatarlarından oluşan, türünün tek örneği üç adet NFT yarattıldı. Her dijital sanat eseri, hem dijital hem de fiziksel koleksiyonu bir araya getiren özel Barbie x Balmain parçalarıyla birlikte oluşturuldu. NFT’ler, MintNFT tarafından düzenlenen bir çevrimiçi açık artırma aracılığıyla Mattel Creations aracılığıyla sunulacak.

İş birliğin bir parçası olarak, ortak çalışmaya dayalı hazır giyim serisi, Balmain’in yaratıcı yönetmeni Olivier Rousteing tarafından son on yılda kurulan estetiğinden ilham alıyor. Koleksiyon, Barbie imzaları ve Balmain’in ayırt edici özelliklerini birleştirerek, 90’ların nostaljik tasarımlarını ikonik Barbie pembesi ile buluşturuyor.

Rousteing yaptığı açıklamada, “Kampanya görsellerimizin çok net bir şekilde ortaya koyduğu gibi, Barbie ve Balmain belirgin bir şekilde çok kültürlü, kapsayıcı ve her zaman neşe dolu bir maceraya atılıyor.” ifadelerini kullandı. Ayrıca, “Bu iş birliği için, Balmain’in günümüzün Paris bulvarlarında ve caddelerinde bulunan gerçekten çeşitli ve heyecan verici güzellikten ilham aldığını bir kez daha göstererek, Balmain’in Yeni Fransız Stili’nin en son koleksiyonlarını geliştiriyoruz. Bu koleksiyon ayrıca herhangi cinsiyet sınırlamasını da reddediyor; bu neredeyse tamamen unisex bir koleksiyon.” şeklinde detayları paylaştı. 

Koleksiyon, 13 Ocak’tan itibaren Balmain mağazalarında, e-ticaret sitesinde, Mattel Creations ve dünya çapındaki perakendecilerde satışta olacak.

 

ETİKETLER:
BARBİE , BALMAİN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu