Bayan Arkadaş Bul

Balıkesirden bayanlar

Balıkesirden bayanlar, evlilik sitemizde Balıkesirden bayanlar başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Balıkesirden bayanlar başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Balıkesirden bayanlar

0

İsim : Sude
YAŞ : 35
Şehir : Balıkesir
Cinsiyeti : Bayan
Medeni Hali : Belirtilmemiş
Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
Amacı : Arkadaşlık
Aradığı : bay

Sude ben tatil arkadaşı arıyorum. tanışma ilanları içinde dolaşırken bir kaç ilanda restladığımda ben de bir tatil arkadaşlığı için ilan eklemek istedim. Duygusal bir arkadaşlıktan bahsetmiyorum. Maddiyatımızı hafifletecek yok ve barınma masraflarını ortak ödeyebileceğim tek veya aileler var ise bana yazarlarsa sevinirim.

Balıkesir de kalıyorum ve öncelikli olarak yakınlarımda bulunan ve tatil öncesi yüz yüze görüşüp, tanışıp ve detayları tartışabileceğim tatil arkadaşı arıyorum. Yaşım 35 yakın yaş grupları yazarlarsa tatil esnasında ve yol esnasında minimumından iletişimimiz daha iyi olur ve daha renkli bir tatil dönemi geçirmiş oluruz.

balıkesirden bayanlar 2

Zaman olarak bu senedan geçti artık sanırım. Önümüzdeki yaza kadar gelen mesajlar olur ise karşılıklı konuşup değerlendirmek istiyorum. Mantıklı gelenler ile detayları ve planları yaparak önümüzdeki yıl tatilimi yalnız yapmaktan değişik bir biçimde yapmak istiyorum.

İlk kez diğer ilanları örnek alarak böyle bir işe kalkıştım. Umarım mutlu bir tatil geçiririm ve takip eden yaz dönemlerinde de aynı biçimde bir kaç defa daha tatil anısı biriktirim. İlanım ile alakası olmayan mesajlarınızı görmezden gelmeyi planlıyorum. Bunun yanında siz ve ben de gereksiz polemikten uzak kalacağız düşüncesindeyim.

En son bu fikir neden mantıklı geldi diye soranlar olabilirler. Kısa olarak bu konuya değinmek istiyorum. Sürekli bir yıl boyunca çalıştıktan sonra önceden gittiğim ve artık aşina olduğum yerlere giderek tatil yapıyormuş gibi yapıyorum. Artık iş ile pek bir farkı kalmadı gibi geliyor. Keza aynı zamanlarda aynı yerlerde aynı şeyleri yapmak bu demektir. Lakin tatil arkadaşlığı ile eğer dürüst insanlar ile iletişim kurma şansım olur ise tabi. Her tatil zamanında yeni aileler veya yeni insanlar ile tanışmış bulunacağım. Ayrıca benden farklı tatil yerleri ve gezi tecrübeleri ile bana önceden bulunmadığım tatil yerleri için güzel fikirler ve imkanlar sağlayabilecekleri düşünüyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu