Evlilik Sitesi

Aynur, Niyeti Ciddi Biriyle Evlenmek İstiyorum 2022

Niyetim evlenmek ve 34 yaşımdayım, şu güne kadar hep çalıştım babamın annemin yanında kalmıyorum hep çalıştım ve 8 senedir özel bir tekstil şirketinde şeflik yapıyorum kendi paramı biriktirdim ve düğün için tüm çeyizimi anneme babama yük olmadan aldım.

İş nedeniyle benimle Çerkezköy-Tekirdağ’da yaşayacak ve hayatını burada sürdürecek adaylarımın bana ulaşmasını rica ediyorum. Oturduğum ev kira uygun fiyata kiram var ve artık telli duvaklı bir düğün yapmak istiyorum. Benimle birlikte mantık evliliği yapacak durumu minimum orta düzeyde olanların ulaşmasını rica ederim.3

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba Aynur hanim bende yalnızım Çerkezköy de yaşıyorum kendi evim var inşallah evlenirsek kira ödemek zorunda kalmıycaksın hemde dairem kent parka 5 dk.mesafede merkezde bulunuyor Evlenmek tanışmak icin bana ulaşırsın inşallah durumum iyi Aksa jenerstör fabrikasinda calisiyorum beni mutlaka tanimanı tavsiye ediyorum sana bi kahve icerek başlasın bu aşk yuvama dişi kuşum olarak gelirsin inşllah bende yalnizim çerkezköyde anne babam rahmetliler bilmiyorum mesajim sana ulaşırmı okuycakmisiniz ulaşirsa en azindan mesjn gittini bilmek isterim.
    MahirKaya ben
    Tekim yalnizim bekarim
    telfnm.0.536 639 0422

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu