Evlilik Sitesi

Aşkını Belli Etmenin Yolları

Aşkını Belli Etmenin Yolları, Evlilik ve arkadaş bulma sitemizde Aşkını Belli Etmenin Yolları gibi kıymetli konuyu ele aldık.. Yazımızın detay bölümünde Aşkını Belli Etmenin Yolları ile alakalı tüm ince ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Aşkını Belli Etmenin Yolları

Hoşlandığınız insana adım atma süreci kurduğunuz diyalog boyunca belki de en zorlayıcı adım olabilir. Duygularınızı ve hislerinizi belli etmek için çeşitli planlar yapabilir bundan dolayı ciddi düzeyde bir kararsızlık yaşayabilirsiniz. Lakin hoşlandığınız insana aşkınızı belli etmek için sözcüklere bağlı kalmanız ciddi anlamda gereksiz. Bu paylaşımımızda yaşamınızdaki insana duygularınızı açmak için uymanız gerekenlerden söz edeceğiz.

 

Ona Koruduğunuzu ve Kolladığınızı Hissettirin

Duygularınızı açmak için yalnızca klişeleşmiş sözlere bağlı kalmanız ciddi anlamda gereksiz. Gerçekten karşınızdaki hislerinizle ve duygularınızla açılabildikten sonra ne dile getirdiğinizin pek de önemi yok. Örnek olarak karşınızdakine değer verdiğinizi ve onu koruduğunuzu hissettirmeniz ilk adım olabilir. Daha sonra karşılıklı etkileşim yükseleceğinden işlerin kendiliğinden gelişme olasılığı bile yüksek.

 

Duygusal Olarak Açık ve Net Olun

İlla malum kelimeyi söylemenize gerek yok. O kelimeyi söylemeden kendinizi daha net ve açık ifade edebilirsiniz. Duygularınızdan ve hislerinizden bahsedin. Özellikle hislerinizin gerçek olduğundan ve sizi nasıl etkilediğinden bahsetmeniz karşınızdaki insanın size olan güvenini daha da pekiştirecektir. Bunun bunun yanında karşınızdaki insanın kendinizi bu biçimde açık ifade etmenizden etkilenme olasılığı da diğer yöntemlere göre daha yüksektir. Bundan dolayı hislerinizden ve duygularınızdan açık açık, uzun uzun konuşmaktan çekinmeyin.

 

Öncesi ve Sonrası Kıyaslaması Yapın

Eğer karşınızdaki insana duygularınızı ispatlama endişesı güdüyorsanız öncesi ve sonrası kıyaslaması uygulayabilirsiniz. Lakin bunu yaparken kesinlikle dikkat etmeniz gereken nokta, kıyaslamayı eski sevgilileriniz üzerinden yapmamanız. Duygusal olarak yaşadığınız değişimden bahsedebilir ve o insanın size manevi açıdan neler kattığından bahsedebilirsiniz. Ruhunuzdaki değişimi karşınızdaki insana yansıtabilirseniz onunla olan ilişkiniz daha duygusal düzlemde ilerleyecektir. Bunun bunun yanında kendinizi bu gibi söylemlerle ifade etmeniz ve klişelere bağlı kalmamanız duygusal açıdan daha etkili olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu