Sohbet

askderyasi

[ad_1]

AskDeryasi

Askderyasi oyle bir ruh halidirki; kapildığın anda sen kendini ve tüm benliğini o selin akışına kaptırırsın.Öyle bir Ruh halidirki imkansiz görünen herşey imkan bulur düşünde.Örneğin mesafe tanımaksızın yanında hissedersin hatta tüm hücrelerinde.Ve sürekli konuşursun onunla adeta sohbet edercesine uzun uzun zaman geçirirsin.Bir tohumun toprağa düşmesi gibi cansuyu olursun ve yeşertirsin içte içe kim olduğu hiç önemli değildir.Mesala fiziği,kariyeri,yaşam biçimi,inancı vs bunların tamamı artık önemsizdir.Aşk Deryasi hastalığına kapılmaya gör; kendinde vazgeçmenin adıdır.

askderyasi

Askderyasi denildiğinde sanal alemde bir şey ifade eder mi sizce? Bende bir anlamı var. muhtelemen okuyan arkadaşların iç sesini duyar gibiyim.Meraklı sorularla ne diye sorar gibisiniz:) Meraklanmayın dostlar cevaplayacağım:) Aylar öncesinde sevgiyeri sitesini kurunca bir bakıma habersiz ve iliklerime kadar yaşayacağım bu duyguya kapılacağımı düşünemedim açıkçası.Evet Chatyeri adresinde bu türduyguları yakalamak çok zordur ama geldiğinde de kapıyı çalmadığı kesin:) bunu yaşarayak anladım dostlar.Askderyasi oyle bir histirki sanırım en temel duygusu vazgeçmemek vazgeçemektir.Herşeye herkese rağmen.Bu hislerimi anlamanızı beklediğimi söylesem kendimi kandırmış olurum biliyorum.Ama beni anlayan birinin olması da Askderyasi duygusunun varlığının kanıtıdır.

Aşkderyası sanalda varlığını ispatı zor ama hissiyati mumkun ola bir duygudur.Bir aşkyeri adresi biliyorum.Size sohbet yeri olarak seviyeli chat mekanın tek adaresi tabiki duygularına kapıldığım sanal ortamın fikrimce en samimi adresi sevgiyeri.com adresidir.

Bu sitemizin chat adresinin reklamınu yaptıkdan sonra gelelim asil konumuza.Askderyasi evet evet bu kelimeye takıntım var çünkü öyle bir ruh halidir ki duyguseline kapıldığın adete içinde boğulurcasına çırpıntığın duyguyumağıdır.Bu duyguların içinde belirgin olarak karşılaştığım ilk duygu kaybetme korkusu,kıskançlık,sahiplenme,varlığını yaşama hissi,özlem(belkide en yoğun his)vs  öncelikli hisler olarak sıralayabilirim.

Evet dostlar herkesin istediği ama çok az kişinin buna sahip olduğu bir duyguselidir Aşkderyasi… Ben iliklerime kadar bu duyguları yaşarken böyle bir platfromda bu duygularımı kaleme almamak en başından aşkın kendisine haksızlık olucaktı.Ve bunu siz değerli Dostlarımla dostyeri adresimiz olan sitemizde paylaşmak en doğrusu olucaktı.

Evet bizdesohbet öyle sevgi,samimi,sıcak ki bu duyguları paylaşmakta en doğruyer olarak gördüm.Dostlar makaleme ve duygularıma şimdilik ara vermekle beraber iştiraklerimiz olan diğer sohbet adreslerimizide kullanarak sunucumuza sohbet adresimize gelebilirsiniz. Vakit ayırıp askderyasi makalesini sabırla okduğunuz için sonsuz tşklerimi sunmanın yanında sohbetyerimiz.com , sevgiyeri.net , Chatyeli.com adreslerimizi de ziyaret etmenizi rica eder.Sosyal hesaplarımızdan da takip edebilirisiniz. Kalın sağlıcakla…

 

 

The post askderyasi first appeared on sevgiyeri.com – Bedava Sohbet, Chat Odaları, Mobil Sohbet.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu