Bayan Arkadaş Bul

Aşk Sohbet

Aşk Sohbet, evlilik sitemizde Aşk Sohbet başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Aşk Sohbet başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Aşk Sohbet

0

Ben Semra Gerekli kisi bilir..uzun uzadiya burda anlatmak istemiyorum..bilmesi verekene anlatirim..ben istedigim kadar yazayim..karsidaki anlamak istediği veya anlayabildigi kadarini alacak..
Ne arıyorum: Benzer ozellikler gordugum bir vatandas ariyorum ? yalan konusanin yalanını çok güzel yakalama ozelligim var..kendisi olsun yeter… gerek yok hayali kimlik üretmeye..

ask sohbet, sohbet ask, ask

Herkese Merhabalar sevgili ’in kıymetli dostları. Bugün siz değerli okurlarımıza söyleşi aşk mevzusunda bir makale paylaşmaya, çalışacağız. Aşk nedir sizce? Bence aşk, insandaki en yüce duygudur. İçimiz de aşık olmayan yoktur sanırım. Herkes tatmıştır bu duyguyu. Kimisi hala devam eder, kimisi de acı çeker. Aşk her zaman mutlu olmak değildir bence. Kimi vakit acı çekmektir. Kimi vakit sever ayrilirsin. Kimi vakit da platonik. ( Karşılıksız Aşk Yaşarsınız.) fakat karşılık meydana geldiği vakit. İnanın aşk en güzel duygudur. Uzmanlar Aşkın bir ömrü var diyorlar. Ben buna katılmıyorum. Kendimden biliyorum. Ben her geçen gün daha çok seviyorum onu. Her an özlem duyuyorum. Onunlayken zaman dursun, vakit geçmesin isterim. Güne onunla başlamak, günü onunla bitirmek. Ne kadar dert olursa olsun, elini tuttuğun zaman, görmüş olduğun zaman, ne bir dert kalır nede tasa. Aşk böyle birşey işte . Hepimiz süreında birileri ile birlikte olup, aşk adı verilen şeyi yaşamışızdır. Lakin içlerinden birisi aklımıza, hafizamiza kazınmıştır. Benim de var doğal olarak, hazifama kazinan, aklımdan çıkmayan, zaten çıkmasını da istemiyorum. Hani bir laf mevcuttur ya; ilk günkü benzer biçimde seviyorm diye. Ben ilk günkü gibi sevmiyorum. Her geçen saniye, dakika, gün artıyor bu Sevgi. Burada bunu ne kadar anlatmak istesem de. Anlatamıyorum. Yaşayan bilir bunu. Ey sevgili ben seni: Tahmin edeceğin kadar değil, Tahammül edemeyeceğin kadar çok fakat çok seviyorum. Büyük aşkların büyük poblemleri olur. Mutluluğunuzu çekemeyen, bu aşkı kabul edemeyen fazla insan olur. Lakin insan sevdiği zaman, kim ne yaparsa yapsın boş. İnsan kendisini bildikten sonra. Aşk’a bir örnek verecek olursak, hepimizin bildiği bir film. Selvi boylum al yazmalım. Aşk budur işte. Aşkın en içten ve masumane hâli. Gelin o efsane filmden, kendisi kadar efsaneleşmiş olan, aşk,ı özetleyen, iki üç saslınü paylaşalım sizinle. Elini tuttum, sıcacıktı; adeta yüreği elimdeymiş şeklinde. İyi insanoğlu sev, güzel insanlar. Kimse inanmazsa sen inan kendine. Sen gelmesen de ben beklerim. Ne olacak adeta cebimden mi gidiyor; canımdan gidiyor. Mutluluk bu muydu? Mutluluk neydi ben bilmezdim.Sevgi iyilikti, sevgi emekti…nihayetinde coşkun dere durulur, yapraklar kurur dökülür, yağmur diner, güneş çıkardı. Sevgi neydi? Sevgi haiz çıkan, arkadaş, sıcak insan eli, insan emeği miydi? Sevgi iyilikti, sevgi emekti.” Evet ailesi, size elimizden geldiği kadar, aşk’ı anlamaya çalıştık. Dileğimiz hepiniz, Sevginin, Aşkın en iyisine layık olmanız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu