Evlilik Sitesi

Arkadaş arıyorum adım hakan – Erkek arkadaş arıyorum

[ad_1]

Erkek arkadaş arıyorum telefon numaramı vereceğim ama internetten tanışma ne kadar sağlıklı diye soru işaretleriniz varsa endişe etmenize gerek yoktur. Adım hakan istanbul da yaşıyorum, yaşım 38 dir.  24 – 45 yaş arası bayan arkadaş arıyorum. Bayanım erkek arkadaş arıyorum telefonum. arayın pişman olmazsınız. sadece bayanlar arasın, arayan erkeklerin telefonunu yüzüne kapatıyorum.

Biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Giyimine sağlığıma çok dikkat ederim. Karşımdaki bayan arkadaşın da aynı hassasiyeti göstermesini isterim. İlgi alanlarım bilgisayar yüzme araba ve motorsiklet sürmektir.

Arkadaşlık evlilik ne tür bir arkadaşlık olursa olsun güven sarsıldığı anda karşılıklı olarak olumsuzluklar başlar.

Erkek arkadaş arıyorum telefon numaramı vereceğim konuşmaktan vazgeçersem beni rahatsız edermisiniz.

Hayır tabi ki asla rahatsız edilmezsiniz. Benimle konuşmayı sonlandıran bayanların telefonlarını hemen siliyorum bilginiz olsun.  Benim boşa harcayacak zamanım hiç yok. olmuyorsa uzatmıyorum. Bu konuda rahat olmanızı isterim.

erkek arkadaş arıyorum telefon numaram

sanal ortamdan erkek arkadaş bulunur mu ? sorusuna gelirsek evet bulunur. Sadece erkek arkadaş nasıl bulunur iyi bilmek lazım. Arkadaşlık sitelerin de doğru erkek arkadaşlar illaki vardır. Arkadaşlık sitelerinde ortam bozuktur. bu yüzden iyilerde arada kaybolur. Hatta o ortama ayak uydurur. Bütün bu olumsuzluklardan dolayı arkadaşlık sitelerinden aradığınız arkadaşı bulmak gerçekten zordur ve risktir.

Doğru arkadaşı nasıl bulacağım

kişisel bolog sitelerine bakmalısınız. Erkegin ne kadar doğru eğri olduğuna bakarken kendinizinde samimi olması lazımdır. Ben üstüme düşeni yaptım karşımdaki adam yapmıyor ozaman salla gitsin. erkek arkadaş arıyorum blog sitem şahsi sitemdir. sizlere dost doğru iletişim kurarım akabinde en küçük atlatmaya ve kadınma eyiliminde olanları anında engel şutunger yapıyorum ? Aradığım bayan arkadaş özellikleri nelerdir. Bekar olması istanbul da oturması gerekiyor. Yaş aralığı 23-45 olması kısa süreli ilişki, uzun süreli ilişki ve evlilik ilişki türlerinden birini istiyor olması lazım. Ne istediğini bilmesi günü birlik fikirleri değişmemesi gerekir. En önemlisi sözüne güvenilir olması, kendine saygısı olması lazım ki bakımlı ve kilosuna dikkat ediyor olması gerekir. Daha fazla uzatmıyorumiletişimbilgilerimi tekrar yazıyorum

Anasayfaya dönmek için lütfen tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu