Bayan Arkadaş Bul

Ankaralı Demet

Ankaralı Demet, evlilik sitemizde Ankaralı Demet başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Ankaralı Demet başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Ankaralı Demet

33

İsim : Demet
YAŞ : 30
Şehir : Ankara
Cinsiyeti : Bayan
Medeni Hali : Bekar
Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
Amacı : Arkadaşlık
Aradığı : Bay

Herkese Merhabalarlar ben 30 yaşında bekar çalışan kendi ayakları üzerinde duran bir bayanım. Daha önce hiçbir siteye ilan açmadım. Bu ilk seferim. Erkek arkadaş arıyorum Ankara yaşıyorum. Bu nedenle burada Ankara’dan ve etrafından olursa sevinirim konuşup görüşebileceğim tanıyabileceğim arkadaş arıyorum.

Ankara’da kendime ait bir dükkanım var. Burayı işletiyorum. O yüzden başka bir şehirde yaşama veya gitme gibi bir olanağım yok. Esasen de Ankaralıyım. İş ev arası çalışmaktan biraz kendime vakit ayırmak ve bu vaktide birileriyle tanışarak geçirmek isterim. Dürüst, yaşamında bir şeyler başarmış bi hedefleri olan güvenilir, kibar, nazik, kadına iyi davranan, kötü alışkanlıkları olmayan erkek arkadaş arıyorum Ankara dan. Biraz kendimi anlatayım ben önceden hiç evlilik yapmadım. Bekarım.Kendi işim var. Bakımlı güzel bir bayanım. Hoşlandığım şeyler doğayı severim, film izlemeyi, yüzmeyi, hayvanları severim. Bana yalan söylenmesinden nefret ederim. Sevecen, saygılı, içten bir bayanım. Arkadaşlarım hem içten konuştuğumu söylerler. Biraz duygusalım o duygusal anım en zayıf en kırılgan zamanlarımdır. İnsanların bir şeyler yetaptan hayatta öğrenemeyeceğini yaşadıktan sonra ders alıp öğrendiğini düşünüyorum.

ankaralı demet 2

Herkes için bu böyledir. Hoşlanmadığım veya bir beyde aradığım özellik ilk ilk kez evlenmeyi düşünen ciddi olan beyler yazsın. Yaşı 29-39 arası olabilir. Olgun kendini geliştirmiş, nazik, kibar, dürüst, saygılı olan, doğayı ve hayvanları severse benim için iyi olur. Ankara’da yaşayabilecek bir erkek arkadaş arıyorum. İlk başta tanışıp anlaşabilmemiz önemli sonra ileriye dönük evlenmeyi düşünüyorum. Hayatta aradığım her şeyin yalnızca sen olduğunu söylesem.Gözlerine baktığımda her seferinde nefesim kesiliyor desem. Bu dünya çapında seni benden fazla kimse sevemez desem.Ben bunları desem de sende koşulsuz inansan sevgilim.Beni heyehayat verecek ömrümü yaşamımı ona adamam değecek benim her zaman yanımda olacak birbirimiz bir ömür boyu mutlu edecek onu ilk gördüğüm sefer nasıl heyecanlanıyorsam eve her geldiğinde o heyecanın hiç bitmeyecek bir erkek arkadaş arıyorum. Aşk istiyorum yaşamım da aşkı sevgiyi istiyorum. Sevgi güven, sadakat olmadan aşk olmaz ben aşkı istiyorsam o kişi nasıl ben tamamen gönülden ona bağlı oluyorsam onun da bana olması gerekir.

Hayatta her zaman her şey karşılıklıdır. Sevgi aşk güven sadakat dürüstlük herşey karşılıklıdır. Birisine karşı dürüst olursan oda sana karşı dürüst olur. Yalan konuşmayacağını bilirsin. Ben yaşamımda her şeyi paylaşabileceğim yaşamıma giriyorsa beni önemseyecek değer verecek bir erkek arkadaş arıyorum Ankara dan olur da tanıştık anlaşmaya vardık evlilik bir ömür sürecek bunu göz önünde bulundurarak yazan olursa sevinirim. Hayatımda kısa sürecek hiç bir şey istemiyorum. Maddi olarak da pek bir talebim yok kendi düzenli bir işi olsa yeter. Hazır hissetmesi önemli. Gerisini araba ev vs. onlar gibi şeyi birlikte çalışıp el ele verip her şeyi yapabiliriz. Yeter ki arada sevgi aşk güven dürüstlük olsun gerisi hepsi gelir. Lütfen ciddi evlenmeyi düşünmeyen beyler yazmasın. Amacı gerçekten evlilik olan beylerin mesajlarını bekliyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu