Bayan Arkadaş Bul

Amasya Chat

Amasya Chat, evlilik sitemizde Amasya Chat başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Amasya Chat başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Amasya Chat

4.33

amasya bayan arkadaş, amasya sohbet, amasya chat

Slm, ben Deniz 36 Yaşındayım. Amasveya yaşıyorum. Çok sıcak ve olağanüstü derecede neşeli. Hayatı zekice, şakali ve geniş açıyla yürüyen bir adam görmek isterim. İyi bir insan olmaya çalışıyorum. Ve veremeyeceğim hiçbir şey beklemiyorum. Ben böyle davranılmak istiyorum. Sadece ciddi sorular, lütfen.
Ne arıyorum: Allah’a ve kendime sevgi, partnerimden istediğim şey bu. Her şeyi sevgiyle yapmalı. İyi huylu ve nazik olun. Çok düşünceli olmalı. Ve yaşamı seviyorum. Saf olmalı. Gerçekten mi! Maço değil, dar görüşlü değil. Açık yürekli ve neşeli. O benim her şeyim olmalı. En kaliteli arkadaşım, sağ elim ve bunun bunun yanında sol elim.

amasya bayan arkadaş, amasya sohbet, amasya chat
amasya bayan arkadaş, amasya sohbet, amasya chat

Boyum: 161 – 165 cm (63.1 – 65.0 inç)
Göz rengim: siyah
Saç rengim: kahverengi-siyah
Benim figürüm: Ortalama
Ağırlığım: 61 – 65 kg (132,4 – 143,3 lbs)
Hayat
Medeni durumum: Bekar
Diyetim: sağlıklı beslenin
Sigara içme durumum: Hayır, ama eskiden
Alkol içiyor musunuz? Hayır.
Anadilim: Almanca
Fitness düzeym: Ortalama
Çocuklarım: çocuğum yok
Çocuklar için dileğim: Belki Allah izin verirse
Eğitim düzeym: Hauptschule yahut Realschule
Mesleğim: serbest meslek sahibi / serbest meslek sahibi
İşim: diğerleri
Kişiliğim: tabi ki
din
Mezhepim: Sünni
Benim pratiğim: onunla yaşamayı dene
Başörtüsü mü takıyorsunuz yoksa başörtüsü takacak birini mi arıyorsunuz?: Hayır.
Yemeğinizdeki malzemelere dikkat ediyor musunuz?: Evet
Dönüştürdün mü?: Hayır.
Aile değerleri: orta
İlgi Alanları
En sevdiğim seyahat destinasyonları: aile tatili, şehir molası, macera tatili
En sevdiğim edebiyat: roman
Hobilerim: edebiyat, sinema, sahne, müzik, sanat, yemek pişirme, müze / sergi, fotoğrafçılık
Alışkanlıklar
TV Alışkanlıkları: Yok

amasya bayan arkadaş, amasya sohbet, amasya chat
amasya bayan arkadaş, amasya sohbet, amasya chat

Herkese Merhabalarlar dileyerek konumuza giriş yapıyoruz dostlar. Bilindiği benzer biçimde arkadaş bulma yada sohbet etme gibi aramalar dünveya olduğu benzer biçimde ülkemizde yaşayan insanlar tarafınca çok fazla aranan mevzular içindedır. Biz de bu kategori de olduğumuz için detaylı bir halde oluşturduğumuz il chat odaları ile siz değerli okurlarımıza informasyon vermeyi ve hizmet sunmayı fakatçlıyoruz.

Amasya söyleşi odaları sistemimize yeni eklenen bir oda konumundadır. Gayemiz Amasveya yaşayan bireyleri aynı çatı altında biriktirerek onların yeni bireylerle tanışmasını sağlamaktadır. Amasya konumu itibari ile Orta Karadeniz kısmınde bulunmaktadır. Bilhassa Merzifon ilçesi Eşekleri ile ünlüdür. Ayrıca ülkemizin elma üretiminde önemli bir rol oynayıp aslına bakarsan elmaları ile ünlü bir şehrimizdir.

Böylesine güzel insanoğluın yaşadığı şehrimiz ile ilgili yazı yazmaktan ve Amasya chat odalarını oluşturmaktan oldukca mutluluk duymaktayız. Sizlerde gerçek hayatta aradığınız ilişkiyi bulamamış ve rağmenıza aradığınız kriterler de birileri çıkmamış olabilir. Sayfamız aracılığıyla aramış olduğunuz özellikler de hanımefendi yada erkekler ile tanışıp çiçeği burnunda bir hayata doğru yürüyebilirsiniz.

Yapmanız ihtiyaç duyulan sitemize üyelik yada profil oluşturmadan kendinizi ifade eden bir isim alıp kanallarımıza bağlanmak kafi olacaktır. Oluşturulan kanallar birbirlerinden farklıdır global odaları tercih edebilirsiniz yahut yaşadığınız ilden birilerini bulmak için şehir kanallarını seçebilirsiniz. Burada tanışacağınız bireyler ile dosthane ilişkiler kurup ileriye yönelik olarak bir yatırım uygulayabilirsiniz.

Tanıştığınız bireylere derhal güvenip sizi zora sokacak olan hal ve hareketlerden kaçınmanızı öneriyoruz. Rağmenızda ki fert ile ikili ilişkilerinizi ilerlettikten ve onu detaylı bir halde tanımış olduğunıza inandıktan sonra karşınızda ki insana daha kapsamlı kapsamlı bilgiler verebilirsiniz. Sayfamız da düzmece olarak açılmış profiller yahut sizleri yanıltacak en ufak bir simge bulunmaz. Sitemizi kullanan bireyler yüzde yüz gerçek bireyler olup sizler şeklinde yalnızlık çeken bireylerden buluşmaktedir.

Sağlamış olduğumuz hizmetlerin hepsi bedava ve ücretsizdir. Bağış yada gold üyelik şeklinde kandırmaca durumların hiç birisi bulunmamaktadır. Amasyalı dostlarımıza kanalımızın hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Umduklarını bulmaları dileğimizle yazımıza son veriyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu