Bayan Arkadaş Bul

Almanya Chat

Almanya Chat, evlilik sitemizde Almanya Chat başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Almanya Chat başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Almanya Chat

3.73

merhabalar evlilik için burdayım. Adım Barbara Fransız asıllı bir bayanıım. Almanveya yaşıyorum. İlk eşim Türktü. ben namazımı kılan dürüst kıskanç ailemle yaşıyan biriyim sevdiğimde ailesiyle yaşasın siğara alkol asla içmesin. Niyeti ciddi hicbirsekilde iliski yasamadan ewlilik dusuncesi ve saygi sevgi olsun yeter bana. DİNDAR OLSUN OTURUP KALKMASINI BİLSİN YERİNE GÖRE HAREKET ETSİN FAZLA KONUŞANI VE ÇOK SIRITANI SEVMEM ASLINDA BUNLARI DA ANCAK TANIYARAK KAVRAYABİLİRİZ. kızımla yanlız yaşıyorum

almanya chat, almanya chat sitesi, almanya chat siteleri, almanya chat odaları
Almanya Chat, Almanya Chat sitesi, Almanya Chat siteleri, Almanya Chat odaları

 

 

Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali Hiç Evlenmemiş
Mesleği Diğer
Ülke Almanya
Şehir Berlin
Genel Bilgiler
Boyu 1.62 cm
Kilosu 52 kg
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lise
Geliri 10-20 TL
Kimle Yaşıyor? Ailemle
Çocuk Durumu Çocuğum yok
Sigara Kullanmıyorum
Alkol Kesinlikle almıyorum
Burç Başak

Aradığı Kişinin Yaş Aralığı
27-32
Medeni Hali Hiç Evlenmemiş
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lisans Üstü
Geliri 20-30 TL
Çocuğu Olmasın
Sigara Kullanmasın
Alkol Kesinlikle Almasın
Namaz Kılsın4Almanya Chat, Almanya Chat sitesi, Almanya Chat siteleri, Almanya Chat odaları

Almanya Chat Selam Arkadaşlar Bu günki Makalemiz Almanya Chat .Almanya Mobil Bedava Sohbet İmkanları Gurbetçi kardeşlerimizin her zaman kaliteli bir ortamda hem Almanya hem de sohbetleri etmesi için sitemiz siz değerli okurlarımıza mobil sohbet girişlerini açmış bulunmaktayız. Almanya sohbet odalarında Almanca sohbet edebilir, Almancanızı geliştirebilirsiniz. Almanya’da yaşayan insanlara iletişime geçip Almanya’yı daha yakında zamandan tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz. Düzgün ve doğru bir biçimde kullanıldığında, SOHBET çok müthiş bir iletişim aracıdır Dünyanın Birçok ülkesinde konuşulan Almanca dilinde, sohbet etme olanağı sağlıyoruz. Almanya Sohbet – Almanya Chat Siteleri Almanya’nın her yerinden bağlanıp yeni dostluklar edinebilir yeni bir ortam oluşturabilirsiniz. Bizlerin amacı her zaman sorunsuz bir ortamda dostlukları arkadaşlıkların yardımı ile her zaman rahatça bir ortamda bedava sohbet olanakları sunan bu güzel sitede sizlerle her zaman sorunsuz bir arkadaşlık ortamı yaratmaya çalışıyoruz. Almanya Mobil Bedava Sohbet İmkanları sohbet odaları olarak Bizlerin amacı sitemizde dostluklar her zaman arkadaşlıkların ön plana çıktığı bu güzel bir ortamda sizleri rahatça en güzel biçimde sohbet ettirmek amacındayız. Bizler bu arkadaşlık sistemi ile dehada güzel olacak sitemizde gurbetçi kardeşlerimiz her zaman siz değerli okurlarımıza sorunsuz bir sistem ile kurulmuş olan bu arkadaşlık sistemi ile dehada güzel bir ortamda hem dostça hem de arkadaşça bu ortamda sizleri Almanya sohbet, almanya sohbet sitesi, almanya mobil chat, almanya Sohbet siteleri, Almanya Sohbet odası, olanakları siz değerli okurlarımıza sunmaya devam eden bu arkadaşlık ortamında siz değerli okurlarımıza her zaman güzel bir imkan sunmaya devam edicez.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu